70
38
8
8
5
Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi Android’in çevrimiçi mağazası Google Play Store, düzenli olarak oyunlarında ve uygulamalarında indirime gidiyor. Bu hafta Google Play Store’da kısa süreliğine ücretsiz hâle gelen uygulamaları ve oyunları sizlerle paylaşacağımız yazımıza hoş geldiniz.

Düzenli olarak hazırladığımız kısa süreliğine ücretsiz Android oyun ve uygulamalar listemizde bu hafta 5 adet uygulama ve 5 adet oyun bulunuyor. Kısa süreliğine ücretsiz olmasından faydalanarak indirebileceğiniz bu oyun ve uygulamalardan dikkatinizi bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz. Gelin vakit kaybetmeden bu haftanın ücretsiz oyun ve uygulamalarına birlikte göz atalım.

1. Quadratic Equation Solver PRO

Normal fiyatı: 6,79 TL

İkinci derece denklemleri ve formülleri çözebileceğiniz bu uygulama, ayrıca kullanıcısına adım adım çözüm de sunuyor. Özellikle mühendislik öğrencilerinin işine yarayacak bu uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan edinebilirsiniz.

2. AzPack Creator PRO

azpack creator

Normal fiyatı: 17,99 TL

10 MB’tan küçük olmasına rağmen içerisinde binden fazla çıkartma bulunan uygulamada; Back to the Future, Batman, Darth Vader, Rick and Morty, LoL, Game of Thrones, Deadpool, Harry Potter ve çok daha fazlasının çıkartmasını bulabilirsiniz.

3. German-English Translator

german - english translator

Normal fiyatı: 1,99 TL

İngilizce'ye ek olarak Almanca ya da Almanca'nın yanında İngilizce öğrenmek isteyenlerin kullanabileceği bu uygulamada sesli çeviri, anlık çeviri ve kelime çevirileri yapabilirsiniz.

4. IP Subnetting Practice

ip subnetting practice

Normal fiyatı: 6,89 TL

Network alanında dünyanın en prestijli sertifikaları CCNA, CCDA, CCNP, CCIE'ye yönelik çalışan öğrencilerin, yöneticilerin ve mühendislerin kolaylıkla kullanabileceği bir uygulama olan IP Subnetting Practice'i ücretsiz olmasından faydalanarak indirebilirsiniz.

5. Ultimate Memory Booster

beyin aktivitesi

Normal fiyatı: 38,99 TL

Bu uygulama, kullanıcısına dinlettiği müzikle hafızasını canlandırırken beynini de dinlendiriyor. Yapılması gereken tek şey ise müziğe konsantre olmak. Ultimate Memory Booster, kesinlikle stresli ortamlarda çalışanların şans verebileceği bir uygulama.

6. Leprica PRO Castles Races

Normal fiyatı: 14,99 TL

Çevrimiçi bir oyun olan Leprica Castles Races’ta hedefleri, girdikleri tüm savaşları kazanmak olan üç ırk bulunuyor: İnsanlar, Kadimler, Nagalar. Leprica PRO Castles Races'ı kule savunma oyunları sevenlerin denemesi gereken bir oyun olarak öneriyoruz.

7. Monkey GO Happy

Normal fiyatı: 4,59 TL

75’in üzerine aşamanın olduğu bu bulmaca oyununda, beş Monkey GO Happy oyunu bir araya getiriliyor. Daha küçük yaştaki kullanıcılara hitap eden bu oyunu çocukluğundan hatırlayan oyuncular da keyifle oynayabilirler.

8. Pocket World VIP: Island of Adventure

Normal fiyatı: 11,99 TL

Mobil rol yapma oyunları arasında öne çıkan Pocket World, kullanıcısına sunduğu özgürlükle dikkat çekiyor. Çevredeki her şeyin interaktif olduğu bu dünyada, karakterinizi özelleştirebilir ve büyütebilirsiniz.

9. Tank Raid Online Premium

Normal fiyatı: 1,79 TL

Çok fazla tank çeşidinin ve basit bir kontrol mekanizmasının olduğu oyunda 11 adet 3 boyutlu arena da bulunuyor. 500 binden fazla oyuncusu bulunan Tank Raid’de oyunlara girmek için çok fazla beklemeniz gerekmeyecek.

10. Timing Hero VIP

Timing Hero

Normal fiyatı: 23,99 TL

Retro moduna geçmek isteyenlerin tercih edebileceği bu 8 bitlik rol yapma oyununda, çocukluğunuzda oynadığınız oyunların tadını bulabileceksiniz.

Bu haftanın ücretsiz Android oyun ve uygulamalarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de listedeki oyun ve uygulamalar hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ücretsiz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın

Kaynak : https://www.androidpolice.com/2019/07/26/38-temporarily-free-and-61-on-sale-apps-and-games-for-friday/
70
38
8
8
5
Emoji İle Tepki Ver
70
38
8
8
5