• Anasayfa
  • Donanım
  • Kişiselleştirilebilen Ekran Kartı: Galax GeForce RTX 2060

Tamamen Kişiselleştirilebilir Galax GeForce RTX 2060 Super Star Grafik Kartları Çıktı

19
5
3
3
0
Hiç grafik kartınızı kendi tasarımınızla kişiselleştirmek istediniz mi? Şimdi bunu yapmanız mümkün. Galax isimli ekran kartı üreticisi, GeForce RTX 2060 Super ekran kartları için kişiselleştirme yapmanıza izin veriyor.

Son zamanlarda çıkan ekran kartları oldukça şık ve renkli olmalarına rağmen hâlâ kendi ekran kartı tasarımınızı yapmak istiyorsanız Galax size bu noktada kolaylık sağlıyor. Galax GeForce RTX 2060 Super Star ekran kartı, çift fanlı, yarı saydam plastik bir örtü ile kaplanmış ve oyuncu ekran kartlarında görmeye alıştığımız RGB aydınlatmasına sahip olan bir ekran kartı. Bu grafik kartının performansın yanı sıra dikkat çeken bir özelliği de dış kaplamasını istediğiniz şekilde kişiselleştirebilmeniz.

Kişiselleştirilmiş ekran kartları:

Önde gelen bir Çin e-ticaret sitesi olan Tmall, şu anda GeForce RTX 2060 Super Star için birkaç tasarım seçeneği sunuyor. Dahası, kendi tasarımınızı yapıp gönderirseniz bu tasarımı sizin için grafik kartına uyguluyor. Eğer kişiselleştirilmiş bir ekran kartı alırsanız Tmall daha sonra iade kabul etmiyor. Ekran kartının garanti süresi ise üç yıl. Tmall, ekran kartının tasarımında ne tür bir malzeme kullandığını açıklamıyor.

Galax GeForce RTX 2060 Super Star, Nvidia'nın referans ekran kartı GeForce RTX 2060 Super'in özelliklerinin çoğunu bünyesinde barındırıyor. 8 GB GDDR6 belleğe ve 14 Gbps bellek hızını sahip olan GeForce RTX 2060 Super Star, harici güç için bir 8 pimli PCIe güç konektörüne dayanıyor. Ayrıca, ekranlarınızı bağlamak için bir HDMI 2.0 bağlantı noktası ve üç DisplayPort 1.4 çıkışına da sahip. Tmall, GeForce RTX 2060 Super Star'ı şu an internet sitesinde 500 dolar civarına satıyor.

Kaynak : https://www.tomshardware.com/news/galax-geforce-rtx-2060-super-star,40448.html
19
5
3
3
0
Emoji İle Tepki Ver
19
5
3
3
0