Virtuix Omni Oyun Deneyimini Bir Üst Boyuta Taşıyor

0
0
0
0
0
Virtuix Omni Oyun Deneyimini Bir Üst Boyuta Taşıyor
Virtuix Omni, kendisini “geleceğin oyun deneyimi” olarak hedeflediği ve bu konuda iddiasını oldukça belli eden ürününü CES 2015 fuarında tanıttı. 
Birçok teknoloji ürününe ev sahipliği yapan CES 2015 fuarında Virtuix Omni, kendisini “geleceğin oyun deneyimi” olarak hedeflediği ve bu konuda iddiasını oldukça belli eden ürününü tanıttı. İlk olarak birkaç yıl önce karşımıza çıkan ve henüz prototip aşamasında olan Virtuix Omni, geliştirilmiş bir halde CES 2015’te neredeyse final haliyle ortaya çıktı.

Biraz anlatmak gerekirse oyuncuyu örümcek adı verilen ve aslında oyuncunun hareket etmeden hareket ediyor hissi kazandırdığı bir platform mevcut. Gözünüzde de Oculus Rift takılı olarak gerçeğe çok daha yakın bir oyun deneyimi sizleri bekiyor. Ürünün tabanında bulunan kaygan zemin ve sensörlere özel ayakkabı ile basılarak gerçeklik hissiyatını arttırıyor.

499$ gibi bir fiyat ile ön siparişleri almaya başlayan Omni’nin teslimata başlama tarihi 30 Nisan 2015 olarak beklenmekte. Virtuix Omni’nin normal alışkanlıklardan çok daha farklı olarak piyasaya kazandırdığı bu oyun konsolu, oyun tutkunları için vazgeçilmez bir ürün olabilir.

Neden bahsettiğimizi daha iyi anlayabilmek için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.
 


Virtuix Omni ile Call of Duty: Advanced Warfare
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0