0
0
0
0
0
Sahibi ile ava giden köpeğe kurt saldırdı, GoPro tüm olanları kaydetti.

GoPro ile hayvanların çektiği muazzam videoları internette izliyoruz. Fakat şimdi paylaşacağımız video dehşet verici. İsveç’te ava giden bir avcı köpeğine kamera takmıştı. Ormanda avının peşinde dolaşan köpek bir kurtla karşılaşınca gerilimli dakikalar başladı. İlk olarak karşısındaki kurdu fark edip temkinli yaklaşan avcı köpeği, sonrasında kurtla dalaşmaya başladı.


Köpeğin sahibi Tommy Berglund, Svensk Jakt dergisine verdiği demeçte köpeği Klara’nın geyiklerin peşinden koştuğunu düşündüğünü belirtti. Uzun süre gelmeyen köpeğini arayan Berglund, ormanın derinliklerine girdiğinde Klara’yı yerde kanlar içinde yatarken bulduğunu belirtti. Ne olduğunu anlayamayan avcı GoPro görüntülerinden kurt saldırısı olduğunu öğrendi.

Bu durumun üzerine köpeğin sahibi olayın şaşkınlığıyla birlikte köpeği Klara'yı veterinere yetiştirdi. Kurt tarafından 15-20 yerinden ısırıldığı söylenen Klara'nın durumu ise şu anda iyi ve gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor. Görüntüleri aşağıdaki video üzerinden izleyebilirsiniz.

Kaynak : http://www.dailydot.com/irl/dog-gopro-wolves/
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0