Squid Game'in Yıldızı, Star Wars Evrenine Dahil Oluyor: Hem de Başrol Olacak!

24
8
5
1
0
Yaklaşmakta olan Star Wars dizisi The Acolyte ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Squid Game'de başrol olarak gördüğümüz Lee Jung-jae'nin, bu dizide de başrol olacağı ileri sürüldü.

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan dizilerinden bir tanesi Squid Game'di. Netflix'in Güney Kore yapımı orijinal dizisi, aylar boyunca gündemden düşmemiş ve yediden yetmişe herkesin diline dolanmıştı. Şimdi sizlere, pek çoğumuzun hayatına bu diziyle giren Lee Jung-jae (Squid Game'in başrolü) ile ilgili önemli bir gelişmeden bahsedeceğz.

Görünen o ki Squid Game, Güney Koreli oyuncunun kariyerindeki dönüm noktasından bir tanesi olmuş durumda. Zira Deadline'da yer alan bir habere göre Lee Jung-jae, yakın bir gelecekte yine tüm dünyanın konuşacağı bir isim haline gelecek. Çünkü Jae'nin Disney Plus tarafından üstlenilen yeni bir Star Wars dizisi olan The Acolyte'de başrol olacağı ifade ediliyor. 

Star Wars: The Acolyte neler sunacak?

Lee Jung-jae

Edinilen bilgilere göre Lee Jung-jae, Star Wars: The Acolyte dizisinde Amandla Steinberg ile birlikte oynayacak. Ayrıca Jodie Turner-Smith'in de dizi kadrosunda yer aldığı söyleniyor. Bu arada; yaklaşmakta olan Star Wars dizisinin, popüler Netflix dizisi Russian Doll'u da hayata geçiren Leslye Headland tarafından üstlenildiğini, dizinin yönetmeninin de yazarının da bu isim olduğunu söyleyelim. Projenin hayata geçirilmesi içinse Lucasfilm ile birlikte çalışılıyor.

Dizinin genel konusu ve içeriği ile ilgili de bildiğimiz fazla bir şey yok. Disney Plus yetkilileri, 2020'de diziyi duyurduklarında birkaç açıklama yapmışlar, dizinin "dark side" ile ilgili olacağını ve "High Republic" döneminde geçeceğini söylemişlerdi. Diziyle ilgili açıklanan bir diğer husus ise gerilim türünde olacağıydı...

Kaynak : https://deadline.com/2022/09/squid-games-lee-jung-jae-star-wars-the-acolyte-leslye-headland-lucasfilm-1235109419/
24
8
5
1
0
Emoji İle Tepki Ver
24
8
5
1
0