• Anasayfa
  • Lenovo
  • Lenovo'nun A7600 Adındaki Yeni Orta Seviyeli Telefonu Sızdırıldı

Lenovo'nun A7600 Adındaki Yeni Orta Seviyeli Telefonu Sızdırıldı

1
0
0
0
0
Lenovo’dan direkt olarak daha duymadık ama aldığımız duyumlara göre orta seviyeli bir telefon sunmaya hazırlanıyorlar. Bu bilgi tam olarak Çin’den geliyor.
Lenovo, Çin’in en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi. ( aslında en büyüğü diyebiliriz ) Bu şirket bildiğiniz üzere dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler gibi bir çok teknolojik alet üretimi yapıyor. Lenovo’dan direkt olarak daha duymadık ama aldığımız duyumlara göre orta seviyeli bir telefon sunmaya hazırlanıyorlar. Bu bilgi tam olarak Çin’den geliyor. Çin’deki kaynak tarafından cihazın bazı görüntüleri ve detayları sızdırıldı.

Şirket, geçtiğimiz ay MWC’de Lenovo A7000’i duyurdu. Bu telefon yarın itibariyle Hindistan’da satışa sunulacak. Yeni gelen detaylar ise tamamen farklı bir telefon olan,  Lenovo A7600-M olarak adlandırılan, Lenovo’nın gizemli orta seviyeli telefonu. Temel olarak A7000’e benzeyen telefon bazı özellikleri değiştirilerek piyasaya sunulacak. Resimlere baktığımızda hemen hemen A7000’in aynısı olan telefon 5.5 inçlik 720p ekran çözünürlüğüyle gelecek. 2GB RAM ve 8GB’lık depolama alanına sahip olacak olan telefonun işlemcisi ise 8 çekirdekli MediaTek olacak. Bu güçlü işlemci 3,000mAh’lık batarya ile desteklenmiş. 13 megapiksellik arka kamerayı, 5 megapiksellik ön kamerayla tamamlayan üreticiler orta seviyeli telefonların genel özelliklerini tamamlamışlar. Android Lollipop ile birlikte gelen sistem ayrıca Google’ın sağladığı en iyi arayüzlerinden biri olan  Lenovo’nın Vibe UI’i de içinde barındırıyor.

Tasarımdan bahsedecek olursak ön ve arka tarafta plastik kasa kullanılmış. Görünüşe göre her iki tarafta da metal çerçeve kullanılmış. Güç/kilit ve ses tuşları telefonun sağ tarafına konumlandırılmış. Telefonun fiyatı hakkında ise şu an için herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: AndroidHeadlines
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0