• Anasayfa
  • Lenovo
  • Lenovo'dan iPhone 6 Benzeri Akıllı Telefon: Sisley

Lenovo'dan iPhone 6 Benzeri Akıllı Telefon: Sisley

0
0
0
0
0
Lenovo'dan iPhone 6 Benzeri Akıllı Telefon: Sisley
iPhone’ların taklidi denildiği zaman akla hemen Çin piyasası gelir. Hatta Çinliler, iPhone 6 ve 6 Plus’ın daha ülkelerinde çıkmadan dışarıdan orijinallerini teknelere doldurarak getirip satmaya çalışmış, sahil güvenlik ekipleri tarafından yakalanmışlardı. Fakat bu sefer durum biraz daha farklı.
iPhone’ların taklidi denildiği zaman akla hemen Çin piyasası gelir. Hatta Çinliler, iPhone 6 ve 6 Plus’ın daha ülkelerinde çıkmadan dışarıdan orijinallerini teknelere doldurarak getirip satmaya çalışmış, sahil güvenlik ekipleri tarafından yakalanmışlardı. Fakat bu sefer durum biraz daha farklı.
 
Dünyanın en büyük dördüncü cep telefonu üreticisi olan Lenovo’nun yine bu firmaya ait olduğu iddia edilen Sisley adındaki akıllı telefonunun sızdırılan görseli, neredeyse birebir iPhone 6’ya benziyor. Sisley adındaki metal kasaya sahip olan telefonun arka kısmında 13 megapiksel, ön kısmında ise LED flaşlı 8 megapiksel kamerası bulunuyor. Pembe renginin sızdırıldığı telefonun inceliğinin 6,9 mm olduğu söyleniyor.
 
Cihazın sızdırılan görsellerine bir göz atalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0