• Anasayfa
  • Lenovo
  • Dünyanın İlk Üçlü LED Flaşlı Akıllı Telefonu: Vibe Shot

Dünyanın İlk Üçlü LED Flaşlı Akıllı Telefonu: Vibe Shot

1
1
1
0
0
Lenovo, Mobil Dünya Kongresi’nde kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği Vive Shot’ı takipçilerine tanıttı. Yüksek kalitedeki fotoğraf ve video çekme özelliğiyle gönüllerde taht kurmaya hazırlanan cihaz, kamera-telefon karşımı görüntüsüyle de oldukça şık bir izlenim yaratıyor. 
Lenovo, Mobil Dünya Kongresi’nde kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği Vive Shot’ı takipçilerine tanıttı. Yüksek kalitedeki fotoğraf ve video çekme özelliğiyle gönüllerde taht kurmaya hazırlanan cihaz, kamera-telefon karşımı görüntüsüyle de oldukça şık bir izlenim yaratıyor. 

Çeşitli dedikodularla ve tanıtılacak olan teknolojiler hakkındaki yalan yanlış haberlerle uzun süredir gündemde kalmayı başaran Mobil Dünya Kongresi’nde kendini ispatlamaya çalışan Lenovo, merakla beklenen kamera-telefon karışımı cihazı Vibe Shot’ı vitrine çıkardı. Farklı özellikleriyle dikkat çeken cihazda, 8 çekirdekli ve 64 bit Snapdragon işlemci, microSD, 128 GB’a kadar artırılabilir 32 GB dahili depolama alanı ve Android Lollipop 5.0 desteği bulunuyor.Bu temel özellikler dışında cihazın en çok merak edilen özelliği ise kamera performansı olmuştu. Farklı sensör ve özelliklerle desteklenen teknolojide, 16 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera, 6 parçalı modüler sensör, arka aydınlatmalı düşük ışık sensörü, 3 renkli LED flaş, optik görüntü sabitleyici, fotoğrafın rengini ve parlaklığına ortam ışığına göre belirleyen parlaklık sensörü ve fiziksel deklanşör tuşu bulunuyor. 3 farklı renk seçeneğiyle (kırmızı, gri, beyaz) piyasaya çıkacak olan cihaza sahip olmak için 350 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Unutmadan, Vibe Shot’ın Haziran ayında kullanıcıyla buluşacağını da haberimize ekleyelim.   1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0