• Anasayfa
  • Lenovo
  • Lenovo, Ses Kalitesi Odaklı Yeni Tabletlerini MWC 2015’te Duyurdu

Lenovo, Ses Kalitesi Odaklı Yeni Tabletlerini MWC 2015’te Duyurdu

0
0
0
0
0
​Vibe Shot isimli akıllı telefonunu duyuran Lenovo, dün akşam saatlerinde uygun fiyatlı A serisi yeni tabletlerini tanıttı. Doly Atmos teknolojisiyle eğlenceyi bir adım öne çıkardan Lenovo, kullanıcılarının TAB 2 A10-70 ve A8’de bulunan hoparlörlerle de yüksek kalitede ses deneyiminin yaşanmasını sağlamak istiyor.
Vibe Shot isimli akıllı telefonunu duyuran Lenovo, dün akşam saatlerinde uygun fiyatlı A serisi yeni tabletlerini tanıttı. Doly Atmos teknolojisiyle eğlenceyi bir adım öne çıkardan Lenovo, kullanıcılarının TAB 2 A10-70 ve A8 isimli tabletlerinde bulunan hoparlörlerle de yüksek kalitede ses deneyiminin yaşanmasını sağlamak istiyor

Tasarım olarak ince olmasına rağmen yüksek performans vermeyi amaç edinen Lenovo, TAB 2 10-70’yi Dolby Atmos teknolojisini kullanarak sinematik ses sistemi içeren 10 inçlik Android tablet haline getirdi. 8.9 mm inceliğe ve 509 gram ağırlığa sahip olan tablet, gücünü MediaTek’in dört çekirdekli işlemcisinden alıyor. İşletim sistemi olarak Android 4.4’ü barındıran tablette ayrıca 8 megapiksel arka kamera bulunuyor. Wi-Fi bağlantı seçeneği bulunan cihaz, inci beyazı ve gece mavisi renkleriyle 199 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.TAB 2 A8’de ekran biraz daha küçük olacak. 8 inç ekranı bulunan TAB 2 A8’in ağırlığı da 360 gram. Sekiz saatlik pil ömrü bulunan, çift SIM kartlı ve LTE özelliklerini bünyesinde barındıran tablet, MediaTek’in 64-bit mimarili dört çekirdekli işlemcisini kullanıyor. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi bulunan ve microSD kart yuvası ile 32 GB’a kadar arttırılabilen depolama alanı bulunan tabletin inci beyazı ve gece mavisi renklerinin yanında, siyah ve neon pembe renk alternatifleri bulunuyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0