• Anasayfa
  • Lenovo
  • Lenovo’nun Yeni Selfie Flaşı: VIBE Xtension Selfie Flash

Lenovo’nun Yeni Selfie Flaşı: VIBE Xtension Selfie Flash

0
0
0
0
0
Lenovo CES 2015'te, VIBE Xtension Selfie Flash isimli aksesuarını kullanıcıların beğenisine sundu. Bu cihazdan sonra hiçbir ''selfie'' artık eskisi gibi olmayacak.
Lenovo CES 2015'te,VIBE Xtension Selfie Flash isimli aksesuarını kullanıcıların beğenisine sundu. Bu cihazdan sonra hiçbir ''selfie'' artık eskisi gibi olmayacak.

Günümüzde selfie çılgınlığının her eve yayılması teknoloji şirketlerini harekete geçirdi. Yüksek megapikselli  ön kameralarla tüketicinin gönlünde taht kurmayı hedefleyen Lenovo'nun bu konudaki en büyük atağı VIBE Xtension Selfie Flash oldu.

8 adet LED flaştan oluşan ve 1 metre yarıçaplı bir alanı aydınlatabilen VIBE Xtension Selfie Flash, şık tasarımı ve bir hayli küçük olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 


 

 Jack girişine takılıyor

Bu şık tasarımlı cihaz telefonun ses girişine bağlanıyor ve bu sayede microUSB girişinin, şarj ya da aktarım için boş kalmasını sağlıyor. Bize göre en çok dikkat çeken tarafıysa akıllı telefon deklanşörü ile yüzde yüz senkronizasyon sağlaması ve ''selfie'' için deklanşöre bastığınız anda flaşın patlaması. Selfie çılgınlığına yeni bir soluk getirecek bu güzide cihazın çıkış tarihi Nisan ayı, ABD için satış fiyatı ise 29 dolar olarak duyuruldu.

Ülkemizde ne kadara satılır bilinmez ama ''selfie'' çılgınlarının bu cihaza yoğun ilgi göstereceği apaçık ortada.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0