LG G3, Batarya Gücünü İkiye Katlıyor

0
0
0
0
0
LG G3, Batarya Gücünü İkiye Katlıyor
Samsung’un ve Apple’ın yeni ürünlerini tanıtmasının ardından LG boş durmayarak yeni bir kampanya başlattı. Amerika’da yaşayan müşterilerinin faydalanacağı şekilde bir kampanya başlatan LG, G3’ün batarya ömrünü uzatmaya karar verdi.
Samsung’un ve Apple’ın yeni ürünlerini tanıtmasının ardından LG boş durmayarak yeni bir kampanya başlattı. Amerika’da yaşayan müşterilerinin faydalanacağı şekilde bir kampanya başlatan LG, G3’ün batarya ömrünü uzatmaya karar verdi.
 
LG G3 hali hazırda 3000 mAh pil ömrüne sahip. LG’nin kampanyasına göre şu an için sadece Amerika’daki müşterilerini kapsayacak şekilde şimdiden alınacak olan LG G3’ün yanında ekstra batarya ve şarj ünitesi de verecek. Bu şekilde müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen LG, son dönemde ardı ardına çıkan yeni amiral gemilerine karşı önlemini almış oldu. Bu kampanya ile birlikte tüketiciler, 70 dolar kar edecekler.
 
G3 mevcut batarya gücüyle 50 saate kadar internet kullanımı sunuyor. Yeni paketle birlikte G3 neredeyse bitmeyen bir pil ömrüne sahip olacak.
 
LG’nin bu kampanyayı farklı ülkelerde ne zaman uygulamaya koyacağıyla ilgili net bir bilgi şimdilik yok. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0