LG’nin SnowWhite Makinesiyle Evde Dondurma Yapmak Mümkün Olacak

28
3
0
0
0
LG’nin SXSW 2019’da tanıttığı yeni konsept mutfak aleti ile kahve demler gibi dondurma yapmak mümkün olacak.

SXSW 2019 sadece filmler, politikacılar ve sosyal medya kurucularıyla alakalı bir etkinlik değil. Etkinlikte sergilenen pek çok cihaz ve teknoloji bulunuyor. Bu teknolojilerden biri de dondurma yapmayı kolaylaştırıyor.

LG’nin ismini Pamuk Prenses’ten alan konsept makinesi SnowWhite, kapsüllerle kahve yapılan makinelere benziyor. Aromayı seçip malzemeyi eklediğinizde size çeşitli soğuk tatlılar yapabilen bu cihazın marifetleri dondurmayla sınırlı değil. SnowWhite gelato, granita, şerbet, yoğurt ve başka tatlılar da yapabiliyor.

LG, bu ürünün şimdilik prototip olduğunu belirtiyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan CES 2019’da da otomatik evde bira yapma cihazını tanıtan LG, müşterinin kalbine giden yolun boğazdan geçtiğine inanıyor.

Cihaz LG’nin söylediği performansı yakalarsa, herhangi bir tatlıyı 2 ila 5 dakika arasında bir sürede hazırlayabilecek. Kendi kendini temizleme özelliğine de sahip olacak cihazın ayar kontrolü için bir dokunmatik ekranı bulunuyor.

LG’nin Texas’taki etkinliğe götürdüğü modeli ne yazık ki çalışan bir model değil ancak firmanın bu ürünü önümüzdeki bir iki yıl içerisinde piyasaya sürmesi bekleniyor. Cihaz akıllı telefonlarla uyumlu ve uzaktan kontrol edilebilir hale getirirlerse tadından yenmez olacaktır.

Kaynak : https://www.engadget.com/2019/03/12/lg-snowwhite-ice-cream-maker-keurig/#/
28
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
28
3
0
0
0