LG Stylo 5'e Ait Görseller Ortaya Çıktı

15
7
5
2
2
Üst segment akıllı telefonlar konusunda pek de iyi zamanlar geçirmeyen LG, orta segmentte yoluna devam edecek gibi gözüküyor.

Bir süredir akıllı telefon piyasasında imaj zedelenmesi yaşayan ve içinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışan LG’nin yeni telefonuna dair bazı görseller ortaya çıktı. Sonuçlar, muhtemelen LG Stylo 5 olacağı yönünde.

Ortaya çıkartılan görseller, kılıf üretiminden. Çıkan görsellerde telefonun önceliği olan Stylo 4’e oldukça benzediği görülüyor.

Ortaya çıkartılan bilgiler arasında telefonun özelliklerine dair herhangi bir şey olmasa da telefonun tasarım kısmında çok fazla değişiklik yapılmadığı gözden kaçmıyor. Telefonun arka tarafında tek kamera bulunuyor ayrıca cihaz, oldukça geniş çerçevelere de sahip. Tüm bunlara bakıldığında telefonun orta segment cihazlar arasında yerini alacağını söylemek pek de yanlış olmaz.

Telefonda görülebilen bir diğer özellik ise USB Type-C ve 3,5 mm’lik jak girişi. LG’nin yeni cihazına dair bilinen şeyler şimdilik sadece bunlar, ilerleyen süreçte telefonla ilgili daha fazla bilgi ve özellikler ortaya çıkacaktır.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/lg_stylo_5_renders_surface_online-news-37476.php#image1
15
7
5
2
2
Emoji İle Tepki Ver
15
7
5
2
2