LG V20'nin Ülkemizde Satışa Sunulacağı Tarih ve Fiyat Belli Oldu

2
1
0
0
0
LG V20'nin Ülkemizde Satışa Sunulacağı Tarih ve Fiyat Belli Oldu
Bugün İstanbul'da basın toplantısı düzenleyen LG, LG V20'nin Türkiye satış fiyatını ve cihazın satışa çıkacağı tarihi açıkladı.

Dünyanın önde gelen elektronik üreticilerinden LG, modüler yapıya sahip akıllı telefonu LG G5 ile beklediği başarıyı elde edemezken mobil departmanında önemli değişikliklere gitmişti. LG en son üst düzey akıllı telefonu LG V20'de hatalarını telafi etmiş olacak ki cihaz dünya genelinde oldukça yoğun ilgi gördü.

Birkaç ay önce tanıtılan ve ABD gibi ülkelerde kullanıcıların beğenisini toplayan LG V20, bugün İstanbul'da düzenlenen basın lansmanıyla birlikte de duyuruldu. Lansmanda cihazın ülkemizdeki satış fiyatına ve çıkış tarihine ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Peki cihaz ülkemizde ne kadara satışa çıkıyor?

LG'nin basın toplantısında yaptığı açıklamaya göre LG V20 modeli 2999TL'den satışa sunulacak. Cihazı satın almak isteyen kullanıcılar önümüzdeki hafta itibariyle LG V20'nin stoklarına erişebilecek.

Özellikle LG, G5 modeli için belirlediği fiyatla birlikte ciddi anlamda eleştiri toplamıştı. Şirket bu eleştirileri dikkate almış olacak ki artan döviz kurlarına rağmen LG V20'yi LG G5'e yakın bir fiyatla ülkemizde satışa sunuyor. Bakalım LG'nin bu adımı kullanıcı tarafına nasıl yansıyacak ve cihaz ülkemizde beklenen başarıyı gösterebilecek mi?

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0