• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'nin T Şeklindeki Telefonu Wing'in Ekranı Nasıl Dönüyor?

LG'nin T Şeklindeki Telefonu Wing'in Ekranı Nasıl Dönüyor? [Video]

26
10
3
1
1
LG'nin büyük heyecan yaratan T harfi şeklindeki telefonu Wing'le ilgili yeni bir video sızdırıldı. Sızdırılan video, telefonun T harfi şekline nasıl girdiğini açıkça gözler önüne seriyor. LG, bu ilginç telefonunu 14 Eylül'de düzenleyeceği bir etkinlikte duyuracak.

Güney Koreli teknoloji devi LG'yi bir süredir haberlerimize konu haline getiren "T" harfi şeklindeki telefon Wing, yeni bir video ile gündeme bomba gibi düştü. Söz konusu video, sadece 8 saniyeden oluşuyor olmasına rağmen, 14 Eylül'de duyurulacak LG Wing'den neler bekleyeceğimizi gösterecek kadar çok detay içeriyor.

LG, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla bu telefonun ismini ve çıkış tarihini resmen açıklamıştı. Ancak bu akıllı telefonla ilgili en çok merak edilen şey hiç şüphesiz, LG Wing'in nasıl T harfi şekline geldiğiydi. İşte sızdırılan video, bu akıllı telefonun ikinci ekranının nasıl ortaya çıktığını açıkça gösteriyor. 8 saniyelik videoya göre LG Wing, kullanıcıların basit bir hamlesiyle ikincil ekranını kullanıma sunacak.

LG Wing

Sızdırılan videoya göre LG Wing'in ekranı, manuel olarak döndürülebilen bir mekanizmaya sahip. Bu mekanizma, normal koşullarda birincil olarak kullanılan ekranı yatay pozisyona çeviriyor. Telefonun birincil ekranı yatay pozisyona eriştiğinde de görüntüyü bu duruşa uygun şekilde döndürüyor. Tüm bunlar yaşanırken de Wing'in alt katmanındaki küçük ekran, kullanılabilir şekilde aktifleşiyor. Üstelik bu akıllı telefon, normal koşullarda tıpkı klasik bir akıllı telefon gibi görünüyor.

LG Wing, şirketin "Explore" isimli yeni projesinin ilk ürünü. Şirket, bu proje kapsamında mobil ürünlerde bugüne kadar keşfedilmeyenlerin keşfedileceğini ve ürünlerin etkileşiminin artırılacağını söylüyor. İşte bu proje kapsamında karşımıza çıkacak ilk ürün de LG Wing olarak karşımıza çıkacak. Telefonun neler sunacağını ise LG'nin 14 Eylül'de gerçekleştireceği etkinlikle öğrenme imkanı yakalayacağız.

İşte LG Wing'in ekranının nasıl çalıştığını gösteren o video

Kaynak : https://www.androidbeat.com/2020/09/lg-wing-swivelling-display-video/
26
10
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
26
10
3
1
1