Uçaktan Düşen MacBook Air, Hala Çalışmaya Devam Ediyor

2
0
0
0
0
​Apple’ın çıkardığı en ince dizüstü bilgisayar modeli olan MacBook Air, saatte 200 km/s hızla ilerleyen bir uçaktan aşağı düştü. Yerden 300 metre yükseklikten aşağı çakılan MacBook Air, buna rağmen çalışmaya devam etti.
Apple’ın çıkardığı en ince dizüstü bilgisayar modeli olan MacBook Air, saatte 200 km/s hızla ilerleyen bir uçaktan aşağı düştü. Yerden 300 metre yükseklikten aşağı çakılan MacBook Air, buna rağmen çalışmaya devam etti.

Güney Afrikalı pilotun düşürdüğü dizüstü bilgisayarın nasıl düştüğüyle ilgili bir bilgi yokken, MacBook Air’ı bir çiftçinin bulduğu belirtildi. Pilotun MacBook Air dışında seyir defterinin ve uçuş lisansının da uçaktan düştüğü açıklandı. (bi kendi düşmemiş zaten)

Cihaz düştükten sonra parçalanmış olmasa da gövdesinde bazı bükülmelerin olduğu görülüyor. Trackpad paramparça olmuş durumda ve soğutma fanları da hasar almış. Fakat ekranında herhangi bir hasar yok ve cihaz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Doğal yapılmış drop test” olarak nitelendirebileceğimiz bu olay sonrası MacBook Air’ın ne kadar sağlam olduğunu da öğrenmiş olduk.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0