OS X Baştan Aşağı Değişiyor!

0
0
0
0
0
OS X Baştan Aşağı Değişiyor!
Apple'ın üretmiş olduğu taşınabilir ve masaüstü bilgisayarların kullanmış olduğu işletim sistemi OSX geçtiğimiz haftalarda açık beta sürecine girmesinin ardından, yeni işletim sistemine ait bazı fotoğraflar sızdı.  
Apple'ın üretmiş olduğu taşınabilir ve masaüstü bilgisayarların kullanmış olduğu işletim sistemi OS X geçtiğimiz haftalarda açık beta sürecine girmesinin ardından, yeni işletim sistemine ait bazı fotoğraflar sızdı.  
 
Syrah kod ismiyle yayınlanması beklenen yeni işletim sistemi, pencere tasarımından, uygulama ikonlarına kadar pek çok yenilik içermekte. WorldWide Developers Conference 2014 etkinliğinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Syrah, IOS 7'den izler taşımasından dolayı iPhone ve iPad kullanıcılarının çabuk alışabileceği bir yapıda. 
{galeri}
Mac OS X Mavericks kullanıcılarının şu an için en büyük sıkıntılarından en başında, IOS 7 ile kıyaslandığında göze pek hoş gelmeyen ikon ve tasarımlar yer almakta.  
 
Ayrıca resmi kanallardan doğrulanan bilgilere göre yeni işletim sistemi olan Syrah, Mac OS X 10.10 sürüm numarasıyla beraber ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulacak. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0