Marvel's Avengers, Kaç Oynanabilir Karakterle Çıkış Yapacak?

9
3
1
1
1
Şu sıralar geçtiğimiz günlerde yayınlanan Death Stranding ile meşgul olan oyun dünyası, Marvel's Avengers oyununu da dört gözle beklemeye devam ediyor. Oyunun neler sunacağı kadar hangi karakterlerin oynanabilir olacağı da büyük merak konusu. Oyunun geliştiricilerinden Crystal Dynamics'in başkanı Scot Amos, yaptığı açıklamayla oyunun ilk aşamada kaç oynanabilir karakterle geleceğini duyurdu.

Süper kahraman filmlerinin hayranları, yılın belli dönemlerinde çıkan filmler dışında sevdikleri süper kahramanlardan uzak kalıyorlardı ancak oyun endüstrisinin süper kahraman oyunlarına yönelmesi, bu durumun önüne geçti. Geçtiğimiz dönemde Spider-Man ve Batman oyunları, satış rakamlarıyla bu alanın ne kadar büyük kitlelere hitap edeceğini göstermiş olsa da yapım aşamasında olan Marvel's Avengers, süper kahraman oyunlarının yakaladığı başarıyı zirveye taşıyabilir. 

2020 yılının sonlarına doğru çıkması planlanan oyun konsollarından hemen önce piyasaya sürülmesi beklenen Marvel's Avengers, oyun dünyasında o dönem büyük bir hareketlenme yaratacak gibi görünüyor çünkü oyuncular, açıklanan her yeni özellikle birlikte beklentilerini daha fazla yükseltiyorlar. Bu açıklamalardan biri de oyunun geliştirici stüdyolarından Crystal Dynamics'in başkanı tarafından geldi.

Marvel's Avengers, 6 oynanabilir karakterle gelecek:

Marvel's Avengers

Bilindiği üzere bu yılki E3 fuarında geniş tanıtımı yapılan oyun, fuarın en dikkat çeken yapımlarından biri olmuştu. Belli aralıklarla oyun hakkında bazı detayları paylaşan Crystal Dynamics, başkanı aracılığıyla oyunun 6 oynanabilir karakterle çıkış yapacağını açıkladı. Crystal Dynamics'in başkanı Scot Amos, "Süper kahraman görevleri tek oyunculu olarak hazırlanıyor ve belli bir kahramanın kullanımının yanı sıra özelliklerinin gelişimini de oyuncuya bırakıyor. Oyunculara daha fazla seçenek sunmak için başlangıçta sahip olacağımız 6 karaktere ek olarak zaman içinde bazı kahramanları da ücretsiz olarak yayınlayacağız" ifadelerini kullandı.

Daha önceki fragmanlara bakarak oyunda Captain America, Iron Man, Thor, Black Widow ve Hulk'ın yer alacağı kesin diyebiliriz. Bu 5 karaktere ek olarak daha sonraki fragmanlarda gördüğümüz Ant-Man de 6. olacak gibi görünüyor. Tabii bunların kesinleşmesi için resmi açıklamayı beklemek en doğrusu olacaktır. Son olarak hatırlatalım; Marvel's Avengers, 15 Mayıs 2020 tarihinde PC, PS4, Stadia ve Xbox One platformları için çıkış yapacak.

Kaynak : https://gamerant.com/marvels-avengers-only-includes-6-playable-characters-at-launch/
9
3
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
9
3
1
1
1