• Anasayfa
  • Mobil
  • Master Lu Kasım Ayının En İyi Android Telefonlarını Açıkladı

Master Lu, Kasım Ayının En İyi Android Telefonlarını Açıkladı

10
3
2
2
0
Popüler bir kıyaslama platformu olan Master Lu, kasım ayının en iyi Android akıllı telefonlarını açıkladı. Listenin bir numarasında, kısa bir süre önce hayatımıza giren Honor V30 Pro yer alıyor.

Akıllı telefon sektörü büyük bir rekabetin içerisinde. Bu rekabet kapsamında akıllı telefon üreticileri, birbirlerine benzer donanımsal özelliklere sahip akıllı telefonlarla tüketicilerin karşılarına çıkıyorlar. Bu durum hem satıcıları hem de alıcıları zora sokuyor. Çünkü onca akıllı telefon modeli arasından seçim yapmak ciddi anlamda zor olabiliyor ve tüketicilerin kafaları bir hayli karışıyor.

Söz konusu durumlarla ilgili olarak da tüketicilerin yardımına, test ve kıyaslama platformları giriyor. Tüketiciler, akıllı telefonlara çeşitli testler yapıp puan veren platformların yayınladıkları listelerinden faydalanarak satın almayı düşündükleri modellerle ilgili bilgi sahibi oluyorlar. Master Lu da bu amaca hizmet eden platformlardan bir tanesi ve bu platform şimdi, geride bıraktığımız kasım ayının en iyi akıllı telefonlarını paylaştı.

İşte Master Lu'ya göre kasım ayının en iyi telefonları

Master Lu

Master Lu'nun yayınladığı listeye göre kasım ayının en iyi akıllı telefonu, kısa bir süre önce hayatımıza giren Honor V30 Pro. Platformdan 171.57 puan almayı başaran Honor V30 Pro, Kirin 990 işlemcisinden güç alıyor ve bilgisayarlardakine benzer bir soğutma sistemine sahip. Bu soğutucu sistem, telefonun soğutma hızını yüzde 60'a kadar artırıyor ve bu da Honor V30 Pro'nun kasım ayının bir numarası olmasının en büyük nedeni.

Platformun listesinde yer alan ikinci telefon ise Honor V30. Master Lu'dan 170.52 puan almayı başaran Honor V30'u 159.72 puanla Samsung Galaxy Fold takip ediyor. Galaxy Fold, her ne kadar 2019 yılının gündemini en çok meşgul eden telefonlardan bir tanesi olsa da Master Lu, Samsung'un katlanabilir ekranlı ilk telefonunu kasım ayının en iyi telefonları listesinde üçüncü sırada gösteriyor.

Samsung

Master Lu tarafından yayınlanan kasım ayının en iyi telefonları listesinin dördüncü sırasında ise Lenovo Z6 Pro 5G bulunuyor. 159.34 puan alan Lenovo Z6 Pro 5G'yi 157.85 puanla Samsung W20 5G, 143.01 puanla Xiaomi Mi CC9 Pro, 142.40 puanla Vivo S5 ve 139.14 puanla da Vivo Z5i takip ediyor. 

Eğer sizler de son dönemlerde bir akıllı telefon arıyorsanız ve hangi modeli satın alacağınız konusunda karar veremediyseniz, Master Lu'nun bu listesinden faydalanabilirsiniz. Elbette sadece Master Lu değil, benzer platformların listesi de sizlere yardımcı olacaktır. Bu tarz listeler sayesinde hangi telefonu satın alacağınıza, daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2019/12/06/master-lu-ranks-the-smoothest-smartphones-of-november-2019/
10
3
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
10
3
2
2
0