• Anasayfa
  • Oyun
  • Microsoft, Halo Insider Programını Yayınlayacak

Microsoft, Halo Oyununu Geliştirmek İçin Insider Programı Yayınlayacak

11
11
2
0
0
Halo: Master Chief Collection'un, bu yılın ilerleyen zamanlarında geleceği duyurulmuştu. Microsoft, şimdi de yeni çıkacak bu koleksiyonu iyileştirmek adına oyuncularla birlikte çalışmayı planlıyor.

Microsoft, geçtiğimiz hafta Halo: The Master Chief Collection’un PC için Steam ve Microsoft Store’da çıkacağını duyurmuştu. Henüz tam bir çıkış tarihi olmasa da developer 343 Industries, geçtiğimiz gün Halo Insider Programını yayınladığını Twitter’dan duyurdu.

"Halo: The Master Chief Collection’u PC’ye getirmek için bize katılın! Halo Insider Programı ile birlikte bizimle birlikte çalışarak oyunu geliştirebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek ve kayıt olmak için buraya tıklayın!"

Halo Insider Programı, Microsoft’un oyunu PC’ye taşırken oyunculardan yardım almasını sağlayacak. Oyunu platformlar arası oyun desteği için geliştirmek ve Xbox Play Anywhere sistemine entegre etmek adına Microsoft, bağımsız geliştiriciler ve oyunun hayranları ile birlikte çalışacak.

Kaynak : https://www.onmsft.com/news/microsoft-launches-new-halo-insider-program-discusses-crossplay-xbox-play-anywhere-support-for-halo-mcc
11
11
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
11
2
0
0