• Anasayfa
  • Donanım
  • Microsoft’un Apple’la Dalga Geçtiği Surface Pro 4 Reklamı

Microsoft’un Apple’la Dalga Geçtiği Surface Pro 4 Reklamı

1
0
0
0
0
Microsoft’un Apple’la Dalga Geçtiği Surface Pro 4 Reklamı
Son dönemlerde Microsoft, iyice Apple’a sarmaya başladı. Şimdiye kadar birkaç video ile Apple ürünlerine sallayan firma, Surface Pro 4 için Macbook’u gömdüğü bir video daha yayınladı.

Şahsen teknoloji sektörünün en eğlenceli gördüğüm tarafı hep yaratıcı ve birbirilerini tiye alan reklamlar olmuştur. Ancak Microsoft nedendir bilinmez son dönemlerde Apple’a fazla sarmış olacak ki sürekli Apple ürünlerini yerip kendi ürünlerini ön plana çıkartan videolar sunuyor.

Bu sıralar Surface Pro 4’e odaklanan Microsoft, daha önce açık bir şekilde iPad Pro’yu gömdüğü reklam videosunun ardından şimdi de gözünü MacBook’a dikmiş.

Aşağıda görebileceğiniz videoda kalem, dokunmatik ekran avantajı, daha hafif ve iddiasına göre daha hızlı olması ile övünen Microsoft, MacBook’u ağır, yavaş ve ekran üzerinde dokunmatik panelinin olmaması sebebiyle deyim yerindeyse eziyor.

Hatta “Kediniz için bir şapka kadar gereksiz” diye açık açık laf atan Microsoft’un bu reklamlarına Apple tarafından nasıl bir cevap gelecek merakla bekliyoruz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0