Office Sway Kullanıma Açıldı

1
1
0
0
0
Office Sway Kullanıma Açıldı
Windows 10'un önizleme sürümünün çıkmasıyla beraber, birçok yeniliğin bizleri bekleyeceğini biliyorduk. Bu yeniliklerden birisi de Microsoft'un çağa ayak uyduran yeni ofis uygulaması, Office Sway idi. Sway uygulaması ilk çıktığında sadece davetiyesi bulunanlar tarafından kullanılabiliyordu. Microsoft, Sway'i tüm kullanıcılara nihayet açtı. 
Windows 10'un önizleme sürümünün çıkmasıyla beraber, birçok yeniliğin bizleri bekleyeceğini biliyorduk. Bu yeniliklerden birisi de Microsoft'un çağa ayak uyduran yeni ofis uygulaması, Office Sway idi. Sway uygulaması ilk çıktığında sadece davetiyesi bulunanlar tarafından kullanılabiliyordu. Microsoft, Sway'i tüm kullanıcılara nihayet açtı. 

Davet için yaklaşık 180 bin kişi başvurmuş. Tabi nihai sürümün çıkmasıyla birlikte davetiye derdi de ortadan kalkmış durumda. Sway'i kullanmak için yapmanız gereken tek şey, bir Microsoft hesabınızın olması zorunluluğu. 
 

 Ne işe yarıyor?

Bunca laf kalabalığından sonra gelelim ne işe yaradığına. Office Sway, bulut teknolojisini kullanarak sunumlar hazırlamanızı sağlıyor. Basit ve yenilikçi bir arayüzle gelen Sway, sunumlarınızı görsel açıdan da zenginleştirmeniz için, resim, video eklemenize de imkan sağlıyor.

Web tarayıcınızı kullanarak oluşturabildiğiniz sunumların, oluşum aşaması çok kolay. Tamamen sürükle bırak mantığıyla çalışan Sway, sunumlarınızı hazırladıktan sonra sizin sunumunuza özel bir link oluşturuyor. Daha sonra bu linki dilediğiniz yerde paylaşabiliyorsunuz. 

Aynı zamanda şimdilik iOS cihazlarda da uygulaması bulunan Office Sway'i iOS cihazlarınızda çevrimdışı olarak kullanabilme şansınız da var.

 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0