Facebook Paper Amerika Dışından Nasıl Yüklenir?

0
0
0
0
0
Facebook Paper Amerika Dışından Nasıl Yüklenir?
Facebook'un Paper adlı uygulamasının 3 Şubat günü çıkacağını duyurmuştuk. Uygulama iPhone'a özel olarak iTunes AppStore'daki yerini aldı; ne var ki şu an sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde indirilebilir durumda. Peki Facebook Paper'ı Ameri dışından yüklemek mümkün mü? Cevap: Evet!
Facebook'un Paper adlı uygulamasının 3 Şubat günü çıkacağını duyurmuştuk. Uygulama iPhone'a özel olarak iTunes AppStore'daki yerini aldı; ne var ki şu an sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde indirilebilir durumda. Peki Facebook Paper'ı Ameri dışından yüklemek mümkün mü?
 

 Cevap: Evet!


Facebook Paper, kendi tercihlerinize göre kişiselleştirebildiğiniz bir haber takip uygulaması. Kendi Facebook hesabınızdan da çeşitli öğreleri ekleyebildiğiniz 9 başlık hakkındaki gelişmeleri anlık olarak takip etmenizi sağlayan bir uygulama ve kaçırmak istemediğiniz gelişmeleri Facebook üzerinden rahatlıkla takip etmenizi sağlıyor.

Facebook'un Paper uygulamasında kullanıcılar kendileri de diledikleri konu ile ilgili haber oluşturabiliyorlar. Tabi ki kullanıcıların oluşturduğu bu haberler, Facebook editörlerinin elinden geçtikten sonra yayınlanıyor.

Haber takibi dışında Facebook gelişmelerinizi de Paper üzerinden takip edebiliyor, Facebook'ta olduğu gibi mesajlaşabiliyor, arkadaşlık isteklerini görebiliyorsunuz. Bu anlamda Facebook'unuz üzerinden okuduğunuz bir gazete diyebiliriz Paper uygulaması için.

Peki şu an için iPhone'da olan ve Amerika Birleşik Devletleri dışında indirmenin mümkün görülmediği bu uygulamayı nasıl indirecek ve kullanacağı?

1- iPhone ya da iPad'iniz ile AppStore'a girerek ekranın en alt kısmına inin.
2- Burada yazan "Apple ID: mailadresiniz"  satırına dokunarak "View Apple ID" seçeneğinden şifrenizi girin.
3- "Change Country or Region (ülke ya da bölge değiştir)" seçeneğinden en yukarıdaki United States seçeneğini seçin. Eyalet olarak herhangi birini seçebilirsiniz.
4- Ödeme bilgileriniz de istendiğinde "None" seçeneğini seçerek işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Artık US AppStore üzerinden Paper uygulamasını indirebilir ve rahatça kullanabilirsiniz.

UYARI: Bu işlemlerin sonunda Türkiye AppStore'dan çıkarak Amerika AppStore'a geçiş yapmış olacaksınız ve AppStore üzerindeki tüm ödeme bilgileriniz silinecek. Ayrıca eğer hesabınızda harcamadığınız bakiye varsa ülke değiştirmeniz mümkün değildir.
 
  Facebook Paper Mobil Uygulamasını İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0