Akıllı Telefonlar İçin 5 Fotoğraf Uygulaması

0
0
0
0
0
Hemen hemen herkes günümüzde selfie çılgınlığının peşinden gidiyor. Akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte bitmek tükenmek bilmeyen fotoğraf çekme isteği, farklı uygulamarın piyasaya çıkmasına da zemin hazırladı.
Hemen hemen herkes günümüzde selfie çılgınlığının peşinden gidiyor. Akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte bitmek tükenmek bilmeyen fotoğraf çekme isteği, farklı uygulamarın piyasaya çıkmasına da zemin hazırladı.

Fotoğrafları olduğu gibi değilde biraz ‘’şekilli’’ yapmak isteyenler birkaç sene öncesine kadar profesyonel destek almak zorunda kalıyordu ancak günümüzde, uygulamalar sayesinde herkes kendi işini kendi görebiliyor. Bu haberimizde, yüzünüzdeki sivilceleri yok edebileceğiniz, ayrıntılardan ayrıntı beğeneceğiniz, yani kısacası efekt ne demek sorusunun cevabını bulacağınız, akıllı telefonlar için 5 fotoğraf uygulamasını sizler için seçtik. Eğer sizinde sıklıkla kullandığınız uygulamalar varsa bizlerle paylaşmayı unutmayın. 
 

 BeFunky
BeFunky için ülkemizden çıkmış en temiz işçiliklerden biri diyebiliriz. İnternet sitesinde bulunan birçok efekti ücretsiz olarak sunuluyor ancak bazı efektleri kullanabilmeniz için ödeme yapmanız gerekiyor. Genel olarak bakıldığında ise standartın üzerinde bir performans sergilediğinizi söyleyebiliriz. Android versiyonunu 4.55 TL’ye indirebileceğiniz uygulamanın iOS versiyonuna ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.  
 

 

 Pixlr
Pixlr için kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir program desek herhalde abartmış olmayız. İlk zamanlarında browser üzerinden yürüyen ancak gelen yoğun ilgiyle birlikte uygulamarını piyasaya çıkaran Pixlr ‘’efekt evreni’’ olarak anılıyor. Photoshop’un olmadığı zamanlarda rahatlıkla bu programdan destek alabilirsiniz. Pixlr, Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak yer alıyor. 

   

 Facetune
Bu programın en büyük özelliği kötü çıkan fotoğraflarınızı ince bir dokunuşla düzeltebilmeniz. Tamamen pratik bir kullanım sunan uygulama uygulama sayesinde önceden çektiğiniz fotoğraflara yeniden focus yapabiliyorsunuz. Android ve iOS platformunda bulunan uygulamaya 10 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yapabildikleri göz önüne alındığında fiyatı fazla abartılı sayılmaz.

 

 

 Perfect365: One-Tap Makeover
Bayanlara özel olarak geliştirilen uygulama için sanal makyaj ustası olarak anılıyor. Ortaya yaratıcılığın sınırlarını zorlayan bir iş çıkarmanızı sağlayan uygulama sayesinde göz altı kırışıklıklarını yok etme, cilt rengini ve yoğunluğunu ayarlama, siyah noktaları yok etme gibi hayat kurtaracak daha birçok işlemi kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Perfect365: One-Tap Makeover, Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak bulunuyor. 
 

 

 Repix
Son uygulamamız Repix, oldukça pratik ve orijinal fotoğraflar yaratmanızı sağlıyor. İçerisindeki Cartoonize, Can gogh ve Stars gibi fırçalarla fotoğrafınıza farklı bir boyut kazandırabilir ve gönül rahatlığıyla profil fotoğrafı yapabilirsiniz. Uygulama, Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak indirilebiliyor.  

 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0