5
0
0
0
0
Bu videomuzda sizler için 5 adet işe yarar ve ilginç uygulama inceledik. Uygulamalarımızın isimleri Sidebar, Voice Changer With Effects, Monzo, Air Lock Screen, AutoRap.

Uygulamalara sırasıyla göz atalım.
 

 Sidebar

Uygulama sadece Android kullanıcıları için hazırlanmış birçok versiyonu bulunan bir kenar çubuğu uygulaması. Kullanımı oldukça kolay olan Sidebar'ın ücretsiz versiyonunun yanında, daha çok özellikle gelen pro versiyonu da bulunuyor.Uygulamanın sadece Android sürümü bulunuyor. Sidebar uygulamasını burada bulunan linkten indirebilirsiniz.

 Voice Changer With Effects

İkinci uygulamamızı çok fazla açıklamaya gerek yok. Adından ne olduğu açık şekilde anlaşılyor. İçinde robottan, Darth Vader'a, Şirinler'den, canavara birçok farklı ses seçeneği bulunuyor. Uygulama sadece Android için olsa da, benzer özellikteki uygulamalar diğer platformlar için de yer alıyor. Android versiyonunu indirmek için buraya tıklayın.
 

 Monzo


Üçüncü uygulamamızın adı Monzo. Bu uygulama biraz daha maket hobisi olan teknoloji severlere göre. Ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamada, sizlere dağınık şekilde bir aracın parçaları veriliyor. Siz de talimatlara uygun şekilde maket aracınızı birleştirip, boyama ve desen ekleme işlemlerini yapıyorsunuz. Yaptığınız maketin fotoğrafını, kameranızı kullanarak sanki gerçekten yanınızdaymış gibi çekebiliyorsunuz. Uygulamayı iOS için buradan, Android için buradan indirebilirsiniz. 
 

 Air Lock Screen


Dördüncü uygulamamızın adı Air Lock Screen. Uygulamanın temel mantığı ellerinizi hiç kullanmadan telefonunuzun ekranını kilitlemek ve bu kilidi kaldırmak. Elinizi telefonunuzun ön kamerasının üzerinden geçirdiğiniz zaman, telefonunuzu kilitliyor. Aynı şekilde tekrar geçirirseniz kilit ekranı açılmış oluyor. Sadece Android için olan uygulamayı, burada bulunan linkten indirebilirsiniz.

 AutoRap

Beşinci ve son uygulamamız AutoRap. Rap müziği sevenler, ancak sesim kötü, hayatta beceremem diyenlerin mutlaka denemesi gereken bir uygulama. Siz günlük hayatınızda konuştuğunuz şekilde konuşun. Uygulama sizin yerinize konuşmalarınızı bir rap şarkısına dönüştürüyor. Uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

 
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0