AnTuTu, Sahte Android Telefonları Ortaya Çıkartan Uygulamasını Tanıttı

1
0
0
0
0
AnTuTu, Sahte Android Telefonları Ortaya Çıkartan Uygulamasını Tanıttı
Bizim ülkemizde sipariş verdiğiniz akıllı telefonun kutusundan hıyar çıkıyorken kullandığınız Android cihazın sahte olup olmadığıyla ne kadar ilgilenirsiniz bilmiyorum, fakat yine de kafamızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir uygulamadan bahsedeceğiz.
AnTuTu, Android telefonların sahte olup olmadığını ortaya çıkartan yeni bir uygulamasını yayınladı. Bu uygulama sayesinde Android telefonunuzun sahte olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Android, açık kaynak kodlarıyla birlikte piyasaya sürüldüğü için bazı kötü niyetli insanlar tarafından farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Bu kişiler, büyük şirketlerin çıkardığı akıllı telefon modellerini neredeyse birebir taklit ederek uygun fiyatlarda satışa sunuyor. Bunun en büyük örneği Galaxy Note 2 cihazında yaşanmıştı.

Adını daha çok performans testleri için duyduğumuz AnTuTu, kullanıcıların bu konuda mağdur olmaması adına bir uygulama yayınladı. AnTuTu Officer isimli bu program, kullandığınız akıllı telefonun sahte olup olmadığını test ediyor. Kullanımı oldukça basit olan AnTuTu Officer’ın ilk önce uygulamasını indirin. Daha sonra y.antutu.com adresindeki QR kodunu uygulamaya okutun ve cihazınızın sahte olup olmadığını kontrol edin.
 
  AnTuTu Officer

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0