"Beats Music"in Ücretsiz Versiyonu Olmayacak

0
0
0
0
0
"Beats Music"in Ücretsiz Versiyonu Olmayacak
Müzik servislerinin en yeni üyesi Beats Music yayına başlar başlamaz adından söz ettirmeye de başladı. Yaptığı ilk açıklama da farklı çevrelerden tepki toplayabilecek gibi duruyor; "Beats Music"in ücretsiz versiyonu olmayacak"
Yayına dün başlamış olan Beats Music uygulamasının şu anda reklam içeren bir ücretsiz versiyonu yok. Şirket yetkilileri yaptıkları açıklama ile böyle bir versiyonu hayata geçirmeyi düşünmediklerini ve bunu bekleyen dinleyicileri hedeflemediklerini belirtti.

Beats Music'in şu anda ilk 7 günlük deneme süresinin ardından aylık bedeli 9.99 Dolar, eğer tüm yıl üyeliğinizi devam ettirirecekseniz yıllık 120 Dolar ödemiş oluyorsunuz.

Şirketin CEO'su Ian C. Rogers, bir blog yazısında konuyu kendi düşünceleri ile açıklayarak şu ifadelere yer verdi:

"Eğer size Pitchfork'tan Downbeat'e, Mojo'dan Trasher'a kadar uzanan oynatma listeleri ile eşsiz bir müzik deneyimi sunan bir müzik servisi varsa bu yıllık 100 Dolar'a değmez mi? Sanırım çok fazla ortak noktamız yok! Daha net bir örnekle açıklayayım; eğer müzik listelerinin sürekli reklamlarla kesilmesi ya da kısıtlanması konusu sizi rahatsız etmiyorsa, müzik sizin hayatınızdaki anları benimki gibi yansıtmıyor demektir."

Bu açıklamasından biraz da duygusal ve müziksever birisi olarak işine yaklaştığını anladığımız C. Rogers, şarkı listelerinin reklamlarla bölünmesine ya da kısıtlanmasına karşı çıktığını açıklıyor. Ayrıca Rogers kullanıcı profili olarak ücretsiz uygulama kullanıcılarını hedeflemediklerini ve sadece kesintisiz, sınırsız ve kaliteli müzik dinlemek isteyen bir kullanıcı profili oluşturmak istediklerini belirtti.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0