BBM'e Sesli Görüşme Özelliği Geldi

0
0
0
0
0
BBM'e Sesli Görüşme Özelliği Geldi
BlackBerry’nin anlık mesajlaşma uygulaması BlackBerry Messenger’a son gelen güncelleme ile sesli görüşme özelliği de eklendi. BBM kullanıcıları da artık internet üzerinden ücretsiz görüşebilecekler.
BlackBerry’nin anlık mesajlaşma uygulaması BlackBerry Messenger’a son gelen güncelleme ile sesli görüşme özelliği de eklendi.

Tüm dünyada BlackBerry cihazların tercih edilmesindeki ilk sebep olarak gösterilen BBM, yani BlackBerry Messenger geçtiğimiz yılın sonunda iOS ve Android platformlarına dahil edilmişti. Kullanıcıların telefon numaralarına gerek kalmadan, sadece PIN ile birbirleri ile bağlantı kurabildikleri uygulama; gelen son güncelleme ile artık sesli görüşme özelliğine de kavuştu.

Güncelleme ile sürümü 2.0’a gelen BlackBerry Messenger’a ek olarak 100 adet smiley, konum paylaşma, DropBox entegrasyonu ve de BBM Group ile 50 kişiden fazla grup konuşması özelliği de eklendi.

Bir zamanların vazgeçilmez anlık mesajlaşma uygulaması BBM yeni nesil uygulamalar yüzünden kaybettiği popülerliğini geri kazanabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.
 
  BlackBerry Messenger Uygulamasını İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0