• Anasayfa
  • Mobil Uygulama
  • ​Akıllı Telefonlarınızdan Fotoğraflarınızı Bastırabileceğiniz Mobil Uygulama: Cellograf

​Akıllı Telefonlarınızdan Fotoğraflarınızı Bastırabileceğiniz Mobil Uygulama: Cellograf

3
1
1
1
0
Bir fotoğrafçıya gitmek, orada çektiğimiz fotoğrafları bastırmak bir zamanların vazgeçilmeziydi bizler için. Ancak akıllı cihazlar cebimize girecek boyutlara ulaştığından beri malesef baskı almak yerine verilerimizi bilgisayarda, hafıza kartlarında  veya bulut servislerinde saklamaya başladık
Bir fotoğrafçıya gitmek, orada, çektiğimiz fotoğrafları bastırmak bir zamanların vazgeçilmeziydi bizler için. Ancak akıllı cihazlar cebimize girecek boyutlara ulaştığından beri malesef baskı almak yerine verilerimizi bilgisayarda, hafıza kartlarında  veya bulut servislerinde saklamaya başladık. Belki de artık bir fotoğrafçıya gidip baskı almak zor geliyor bizlere. İşte burada imdadımıza Cellograf uygulaması yetişiyor.

Cellograf ile cep telefonu veya tabletimizdeki fotoğrafları çok kolay bir şekilde baskıya yollayabiliyoruz. Üstelik sadece fotoğraf kağıdı değil bir çok farklı materyale baskı alabiliyoruz.  Bu materyallerin  kanvas, yapboz, kaliteli çerçeve hatta magnet gibi geniş bir yelpazesi var.

Siparişin en güzel taraflarından birisi ise ödemeyi sipariş anında hallediyorsunuz. Uygulamanın içine mobil ödeme sistemi güzel bir şekilde yerleştirilmiş.

Uygulamanın gayet kullanışlı olduğunu belirtelim. Zaten açtığımız zaman karşımıza çıkan seçenekler bizi basit bir şekilde, kafa karıştırmadan yönlendiriyor. Burada karşımıza üç tane seçenek çıkıyor. Fotoğraf, Kanvas ve Hediyelik Baskı seçeneklerinden birini seçtikten sonra telefon veya tabletimizdeki bir fotoğrafı seçip devam tuşuna basıyoruz. Burada gelen ekrandan baskıya gidecek boyutu ayarladıktan sonra alt tarafta bulunan "Siparişe Devam Et" düğmesine basıyoruz. Daha sonra resmi kağıda göre kırptıktan sonra adres ve ödeme bilgilerini giriyoruz. Başarı Mobile'ın geliştirdiği uygulama ayrıca birincilik ödülüyle de buluşmuş. Turkcell Mobil İnternet Uygulama Yarışması'nda Birincilik ödülünü kazanan Cellograf 3.2 mb'lık boyutuyla marketteki yerini alıyor.  Android indirme linkini aşağıda bulabileceğiniz uygulamayı ayrıca Turkcell App Market ve Samsung Apps'ten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 


Uygulama bizleri fotoğraf baskısıyla tekrar barıştıracak gibi duruyor. Aynı zamanda güzel hediye alternatifleriyle de, özel günlerde ne hediye alsam derdinden de kurtaracaktır. 
 
 Cellograf Uygulamasını İndirmek İçin:

3
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
1
0