ChatHeads Mantığı, Link Bubble ile Android'de

0
0
0
0
0
ChatHeads Mantığı, Link Bubble ile Android'de
Twitter, Facebook ya da içinde link barındıran herhangi bir uygulamaya tıkladığımızda, tarayıcı tarafında farklı bir pencereye yönlendirilmek her kulanıcı için can sıkıcı bir problem. Özellikle programı bilmeyen ve sosyal medya organlarını daha fazla kullanan insanlar bu durumdan şikayet ededursun ancak Link Bubble kullananlar bu problemi çözmüş görünüyor.
Twitter, Facebook ya da içinde link barındıran herhangi bir uygulamaya tıkladığımızda, tarayıcı tarafından farklı bir pencereye yönlendirilmek her kulanıcı için can sıkıcı bir problem. Özellikle programı bilmeyen ve sosyal medya organlarını daha fazla kullanan insanlar bu durumdan şikayet ededursun ancak, Link Bubble bu problemi çözmüş görünüyor.

Link Bubble aslında başlıbaşına yeni bir tarayıcı ancak yeni bir tarayıcı olsa da insanların hemen dikkatini çeken en önemli özelliği siz bir linke tıkladığınızda, baloncuk olarak uygulamanın içerisinde ortaya çıkıverip devamındaki pencerede de siteyi yüklemesi. Böylelikle kullanıcılar hem bahsi geçen linke tıklayıp sayfayı yüklerken önceki sayfada var olan işlerine devam edebiliyorlar.

Ücretsiz versiyonunda tek bir baloncuk açabilirken ücretli versiyonunda sınırsız sayıda baloncuk açabildiğimiz programın geliştiricileri, kullanıcılar için inanılması güç derecede zaman tasarrufu sağladıklarını belirtiyorlar. Sanıyoruz ki artık Mobil Surf daha da rahat olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0