Telefonunuzdaki Gereksiz Dosyalardan Kurtulun

0
0
0
0
0
Telefonunuzdaki Gereksiz Dosyalardan Kurtulun
Android telefonların nefes almasına yarayan, işe yaramayan klasörleri, gereksiz ram meşgul eden uygulamaları devre dışı bırakarak telefonunuzu hızlandıran güzel ve kullanışlı bir program mı arıyorsunuz?
Android telefonların nefes almasına yarayan, işe yaramayan klasörleri, gereksiz ram meşgul eden uygulamaları devre dışı bırakarak telefonunuzu hızlandıran güzel ve kullanışlı bir program mı arıyorsunuz? Clean Master tam da size göre!
 

 Clean Master Nedir?
 

Clean Master, basit olarak Android temizleyici ve RAM arttırıcı bir uygulamadır. Android dünyasında en çok kullanılan ilk 10 geliştiriciden sadece birisi. Programın mantığı basit işinize yaramayan ama RAM kullanan arka plandaki uygulamaları kapatıp RAM’inizi size geri veriyor. Ayrıca daha önce yükleyip sildiğiniz uygulamalardan kalan kalıntı ve gereksiz dosyaları da siliyor. Böylece telefonunuzu da rahatlatıyor.
 

 Clean Master Nasıl Kullanılır?


Clean Master tamamen ücretsiz ve en etkili telefon temizle uygulaması. KS Mobile ‘in yarattığı bu uygulamayı şu anda 50 milyondan fazla android kullanıcısı kullanıyor. Hafıza Arttırma/ Görev Sonlandırıcı özeliği ile oyun ya da uygulamaların hızlarını arttırabilir, temizle özelliği ile daha önceden sildiğiniz ya da kullanılmayan sadece hafızada yer işgal eden dosyaları silip telefonunuza bellem açabilirisiniz. Temizle kısmı ile arama ve tarayıcı geçmişi gibi kişisel bilgilerinizi silebilirsiniz.
Siz de android cihazınızın gereksiz olarak yavaşlamasını istemiyorsanız. Clean Master adlı programı rahatlıkla deneyebilirisiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0