Yerli Malı Dublaj Uygulaması: Dubby

0
0
0
0
0
Yerli Malı Dublaj Uygulaması: Dubby
Son zamanlarda zirve yapan dublaj uygulamarına Türkiye’den rakip geliyor. İçimizdeki komedyeni ortaya çıkaracak olan Dubby, dublaj piyasasına adını altın harflerle yazdırmayı hedefliyor.
Son zamanlarda zirve yapan dublaj uygulamarına Türkiye’den rakip geliyor. İçimizdeki komedyeni ortaya çıkaracak olan Dubby, dublaj piyasasına adını altın harflerle yazdırmayı hedefliyor.

Hali hazırda kullanılan dublaj uygulamaları bizim ülkemizdeki seslendirme ve dublaj seslerini destekliyor ama yine de yurt dışı merkezli oldukları için kullanıcıların üzerinde samimiyetsiz bir etki yaratabiliyor. Berkay Başöz tarafından geliştirilen Dubby ise ‘’bende sizdenim dostlar’’ diyerek yasal sınırlar çerçevesinde şarklıların 30 saniyelik kısımlarını bünyesinde barındırıyor ve oldukça büyük bir müzik/ses arşivine sahip. Gelen haberlere göre ise yerli malı uygulama 1000’den fazla ses dosyasını içerisinde barındırıyor.Sadeliğe önem veren uygulama, ses dosyalarını kategorilerine ayırarak görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor. Ayrıca yapılan dublajlar Instagram üzerinden yayınlanabiliyor ve bu paylaşımlar Dubby’de ‘’Social Dubs’’ seçeneği içerisinde yer alıyor. Şimdilik sadece Android versiyonu bulunan uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada Dubby yakın bir zaman içerisinde iOS versiyonuyla da piyasadaki yerini alacak.      
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0