Ekranda Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

0
0
0
0
0
Son zamanlarda televizyonda sıkça reklamına rastladığımız "Ekranda" uygulamasına göz atacağız.
Son zamanlarda televizyonda sıkça reklamına rastladığımız "Ekranda" uygulamasına göz atacağız.  Doğan Yayın Holding tarafından geliştirilmiş bir uygulama. Televizyon izlerken mutlaka başınıza gelmiştir. Bu adam üzerindeki ceketi nerden aldı acaba?  Ya da bir çanta gördük ve onu birine hediye almak istedik. Ama nerede satıldığı hakkında en ufak bir fikrimiz yok. İşte burada imdadımıza Ekranda uygulaması yetişiyor.

Şimdilik sadece Kanal D ekranlarında yayınlanan dizileri bulabildiğimiz uygulamada bir ünlünün üzerinde gördüğümüz kıyafetin, marka, fiyat gibi bilgilerine rahatlıkla erişebiliyoruz. Tabi iş burada bitmiyor. Aynı zamanda beğendiğimiz ürünü uygulamanın içinden satın alabiliyoruz. Böylelikle alışverişimizi hem güvenli bir şekilde tamamlayabiliyoruz, hem de evimizin konforunda, dizi izlerken hızlıca alışverişimizi tamamlamış oluyoruz.

       

Uygulamanın mantığı yabancı versiyonu TheTake'e çok benziyor aslında. Sadece TheTake'in biraz daha basitleştirilmiş ve ülkemize entegre edilmiş hali diyebiliriz. Şimdilik  sadece Android ve iOS  platformlarında bulunan uygulama hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0