Facebook'tan Arkadaşlarınızla Video Çekme Uygulaması: Riff

0
0
0
0
0
Bu aralar sürekli yenilikleriyle gündemde yer alan Facebook, bu sefer de arkadaşlarınız ile beraber video çekmenize olanak tanıyan Riff adlı uygulamasını yayınladı.

Son dönemde Facebook tarafından çıkarılan birçok uygulamalara belki de ileride birçok kişinin kullanacağı bir uygulama daha eklendi; Riff

Arkadaşlarınız ile ayrı olsanız da beraber video çekebilmenize yarayacak uygulama bir kar topu misali videoların birbirine eklenmesi ile koca bir video olacak şekilde ayarlanmış.Olayı başından anlatmak gerekirse en fazla 20 saniye sürebilen bir video çekerek Riff üzerinden videonuz ile ilgili etiketleri de ekleyerek paylaşacaksınız. Sonrasında videonuzu izleyen arkadaşınız da yine aynı şekilde videonuza ekleme yapabilecek, bu şekilde bibirilerine eklenen videolar ile uzunca ve tamamen arkadaş çevreniz tarafından hazırlanmış olacak eğlenceli videolar çıkabilecek.Haliyle Facebook uygulaması olduğu için Facebook'ta da rahatça paylaşabileceğiniz bu videolar Web tarayıcınız üzerinden de izlenebilecek.Aşağıda göreceğiniz video ile bir örnek gösteren Facebook'un bu yeni Riff isimli uygulamasını aşağıdaki bağlantılar üzerinden iOS ve Android için indirebilirsiniz. Anlayacağınız üzere de şu anda Windows Phone platformu için uygulama yayınlanmadı. Herhangi bir bilginin de eklenmediği WP için uygulamanın kısa süre içerisinde bu platforma da getirilmesi bekleniyor. 

  Riff Mobil Uygulaması İndir
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0