Fizy, Turkcell Müzik Uygulamasına Dahil Oldu

3
0
0
0
0
Türkiye'nin en aktif kullanılan online müzik servislerinden olan Fizy, 2011 yılına gelindiğinde Turkcell tarafından satın alınmıştı, Mobil uygulama olarak Turkcell Müzik uygulaması çatısına eklenen platform, Turkcell Müzik uygulamasına Android ve IOS platformlarında gelecek son güncellendikten sonra erişilebilir hale geldi.
Türkiye'nin en aktif kullanılan online müzik servislerinden olan Fizy, 2011 yılına gelindiğinde Turkcell tarafından satın alınmıştı, Mobil uygulama olarak Turkcell Müzik uygulaması çatısına eklenen platform, Turkcell Müzik uygulamasına Android ve IOS platformlarında gelecek son güncellendikten sonra erişilebilir hale geldi.

Geçen yılın son zamanlarında söylenti olarak ortaya çıkan Fizy ve Turkcell Müzik platformundaki birleşme böylelikle gerçekleşmiş oldu.Uygulama açılışında karşımıza çıkan Turkcell Müzik ve Fizy logolarından anlaşılacağı üzere Fizy tamamen Turkcell bünyesine girmiş değil. Yani hala kendi Fizy varlığını korumaya devam edecek gibi duruyor. Fakat daha sonra Fizy de tamamen Turkcell Müzik bünyesine geçerek adını da kaybedebilir.

Turkcell tarafından daha bu konuyla ilgili bir açıklama bulunmazken en azından Turkcell Müzik uygulamasında Fizy listelerine ulaşabilmenin de iyi bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0