Fobito'da İlgi Gören 15 İlginç Uygulama

4
1
1
0
0
Bu haberimizde kullanıcıların yakın takibe aldığı, Fobito'da ilgi gören 15 ilginç uygulamayı sizler için derledik. Fobito hakkındaki tüm fikirlerinizi yorumlara yazabilir ve beyin fırtınasına ortak olabilirsiniz.
Bu zamana kadar sizlere acısıyla tatlısıyla birçok uygulamayı tanıtmaya çalıştık. Sizlerde bu uygulamar içerisinden işinize yarayanları kendinize seçip hayatınıza kaldığı yerden devam ettiniz.

Bir çoğunuzun bildiği gibi kısa bir süre önce Fobito isimli Mobil Uygulama ve Oyun Kılavuzunu sizlerin beğenisine sunmuştuk. Konuyla uzaktan yakından alakası olmayanlar için kısa bir açıklama yapmak gerekirse Fobito, başarılı oyun ve uygulamaları keşfetmenizi sağlayan bir aracıdır. Bu doğrultuda ilerlerken işletim sistemi, oyun ve uygulamalar hakkında ipuçları verir ve kullanıcıların algısını tek bir noktaya odaklar. Bu haberimizde kullanıcıların yakın takibe aldığı, Fobito'da ilgi gören 15 ilginç uygulamayı sizler için derledik. Fobito hakkındaki tüm fikirlerinizi yorumlara yazabilir ve beyin fırtınasına ortak olabilirsiniz. 

 

 Sahte Arama 2 (Android)
Sahte Arama 2, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sahte arama uygulaması. Uygulama içerisinde sahte aramanın zamanını ayarlayabilir ve arayan kişinin fotoğrafını kendiniz belirleyebilirsiniz. Size zorla bulunmak zorunda kaldığınız ortamdan kurtaracak olan uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 Ekran Kapalı Internet Kapalı (Android)
Telefonunuzun ekranı kapalıyken Wi-Fi ve mobil veri bağlantısını otomatik olarak devre dışı bırakan ve bunun dışında da kullanıcıya farklı seçenekler sunan uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Last Message (Android)

Bu uygulama telefonunuzun şarj seviyesini algılayıp durumun kritikliğine göre sizin belirleyeceğiniz kişilere mesaj gönderiyor. Her cebe lazım olan uygulamayı buradan indirebilir ve yaşanabilecek kötü durumlara karşı önceden önlem alabilirsiniz.

 

 Clone Camera (Android)
Kendi çektiğiniz fotoğraf üzerinde eğlenceli çalışmalar yapabileceğiniz uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

 QualityTime (Android)
Bu uygulama sayesinde günlük telefon kullanma süresinizi ayarlayabilir ve daha sağlıklı bir düşünce gücüne sahip olabilirsiniz. Beyin sağlığınız için oldukça yararlı olan uygulamayı buradan deneyebilirsiniz.  


 

 Sharit (Windows Phone)
Birden fazla sosyal ağda aktif ve eş zamanlı olarak fotoğraf paylaşmanıza, durum güncellemesi yapmanıza ve konum paylaşmanıza olanak sağlayan uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

 

 Font Candy (Windows Phone)
90 farklı yazı fontu bulunan uygulamada fotoğraflarınızı daha şekilli bir hale getirebilirsiniz. EasyTigerApps tarafından geliştirilen uygulamayı buradan deneyebilirsiniz.  

 

 Telescope (Windows Phone)
Yakında yeni güncellemeri de gelecek olan uygulama sayesinde Twitter üzerinden yapılan canlı yayınları izleyebiliyorsiniz. Eğer uygulama kafanıza yattıysa buradan indirip keyfinize bakabilirsiniz.

 

 Long Tweets (Windows Phone)
Bu uygulama Twitter’da 140 karakter sınırına bağlı kalmadan tweet yazmanızı sağlıyor. Özgürlüğünüzü sınırsız bir şekilde yaşayabileceğiniz uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Splashtop Personal (Windows Phone)
Bu uygulama sayesinde bilgisayarınızdaki dosyalara ulaşabilir ve bu dosyaları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Uzak masaüstü uygulaması olarak tanımlanan uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.


 

 HUG! (iOS)
Bu uygulama için uzaktaki sevdiğinize sarılmanın en kolay yolu denebilir. Tek yapmanız gereken telefonu kalp hizasında tutmak ve bu süre içerisinde karşınızdakinin telefonunu titretmek. Üzgün, mutlu ve heyecanlı gibi farklı modları da bulunan uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Keezy (iOS)
Eğlenceli bir şekilde müzik yapmanızı sağlayan Keezy iPad, iPhone ve iPod’larda kullanılabiliyor. İçerisinde bulunan hazır sesleri kullanarak yaratıcılığınızı en üst seviyeye çıkaracağınız uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

 

 Marco Polo (iOS)
Unutkanlık gibi bir sorununuz varsa bu uygulama tam size göre. Marco Polo’nun hafızasına bir kelime kaydediyorsunuz ve uygulamaya bu kelimeyle seslendiğiniz zaman yine sizin seçtiğiniz cevap ile uygulama size cevap veriyor. Kısacası bu uygulama için kendini hatırlatıcı diyebiliriz. Her zaman işinize yarayabilecek olan Marco Polo'ya buradan ulaşabilirsiniz.    

 

 Adobe Slate (iOS)
Fotoğraf, metin, internet sitesi linkleri ve Adobe Slate temalarını kullanarak oluşturacağınız hikayeleri cihazınıza kaydedebilir, mail atabilir veya Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Yaratıcılığınızın uçup gitmesine engel olan uygulamayı buradan cihanızınıza indirebilirsiniz.  

 

 Office Lens (iOS)
Office Lens fotoğraf, kartvizit, beyaz tahta gibi belge niteliğindeki kaynakları tarayıp kaydetmenizi sağlayan faydalı bir uygulama. Eğer aktif olarak iş hayatında yer alıyorsanız bu uygulamaya göz atmanızı tevsiye ediyor ve sizleri buraya bekliyoruz.
4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0