Yeni Projemiz Fobito.com Beta Olarak Yayına Başladı

5
1
0
0
0
Yeni Projemiz Fobito.com, Mobil Oyun ve Uygulama Kılavuzunuz Olmayı Hedefliyor.
Webtekno olarak yeterli ilgiyi gösteremediğimizi düşündüğümüz mobil oyunlar ve uygulamalar bölümü için sizlerden gelen istekleri de göz önüne alarak Fobito.com projemizi beta olarak yayına aldık. Özellikle Windows Phone kullanıcılarının  işletim sistemleri ile ilgili içerik bulmaya zorlandığını biliyoruz. Bu konuda Fobito windows phone kategorisini mutlaka ziyaret etmelerini ayrıca öneriyoruz. 
 

 Fobito.com nedir?

Fobito, mobil uygulama ve oyunlar ile ilgili bilmediğiniz ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını yanıtlamaya çalışıyor. Bunun dışında, yeni uygulama ve oyunları keşfetmek için listeler bölümü, ilginizi çekebilecek bilgiler için de ipuçları bölümü ile bilgiler veriyor.

 Fobito'da neler var?

Fobito'da android, ios ve windows phone işletim sistemleri için oyunlar, uygulamalar, listeler ve ipuçları yer alıyor. Her işletim sistemi için site içerisinde ayrı bir anasayfa bulunuyor ve oldukça düzenli bir içerik akışı sağlanıyor. 


 

 Fobito'nun amacı nedir?

Fobito.com'un asıl amacı, çöplüğe dönen marketler arasında kendi kategorilerinde başarılı oyun ve uygulamaları keşfetmenizi sağlamak. Bunu yaparken kullandığınız işletim sistemi, oyun ve uygulamalar hakkında da ipuçlar ve bilgiler vermeyi ihmal etmiyor.

 Fobito'da Yer Alan İpuçları ve Listeler Nedir?


İpuçları bölümünde, kullandığınız işletim sistemi ve oyun & uygulamalar hakkında fazla bilinmeyen ya da işinizi kolaylaştıracak bilgiler bulabilirsiniz.

Listeler bölümünde ise, belli bir kategoride yer alan iyi oyun ve uygulamaları bir araya getirerek aralarından en iyisine ulaşmanızı sağlıyoruz.
Fobito'yu ziyaret etmek için buraya tıklayın

Fobito hakkında fikir ve yorumlarınızı bekliyoruz. 

Fobitoyu' facebook'ta da takip etmeyi unutmayın! Yeni kampanyamız burada olacak. https://www.facebook.com/fobito
 
5
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
0
0
0