Gönderdiğiniz Mesajı Nasıl İptal Edersiniz?

2
2
1
1
0
Yanlış kişiye SMS attınız hatta kişi kadar SMS’de bir o kadar yanlış. O SMS’i geri çekmek artık çok kolay. Kimilerine göre hayat kurtaran bu uygulama bize Umut Sarıkaya’nın o meşhur karikatürünü hatırlattı.
Yanlış kişiye SMS attınız hatta kişi kadar, SMS’de bir o kadar yanlış. O SMS’i geri çekmek artık çok kolay. Kimilerine göre hayat kurtaran bu uygulama bize Umut Sarıkaya’nın o meşhur karikatürünü hatırlattı.
 
Hiçbir operatör gönderilen SMS’i geri çekmek için bir şans sunmuyor. Fakat Android ve Apple cihazlarda TigerText isimli uygulama gerçekten de başarılı. Uygulama hayat kurtarsa da asıl amacı bu değil, gönderilen SMS’i iptal etmek sadece bu uygulamanın yan özelliklerinden birisi. Uygulamanın asıl amacı ise mesajlarınızı güvende tutmak. Kullanımı ise çok basit SMS göndereceğiniz zaman bu uygulama üzerinden göndereceksiniz hepsi o.


 
Artık eskisi kadar SMS yoğun kullanılmasa da bizce işe yarar bir uygulama. Arkadaşınızla yazıştığınız küfürlü mesajların bir anda patronunuza ya da sevgilinize gittiğini düşünün. Evet, düşüncesi bile kötü.
 
  TigerText Secure Messenger Mobil Uygulamasını İndir
2
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
1
1
0