Ücretsiz Uygulama ve Oyunları "Günün Fırsatı" Uygulaması ile Yakalayın

0
0
0
0
0
Akıllı telefonlarımıza hergün yüzlerce yeni uygulama geliyor. Bu telefonları almamızdaki temel amaç marketlerindeki akıllı uygulamaları kullanabilmek. Ancak bu uygulamaların içlerinde ücretsiz olduğu kadar fiyat olarak fazla ve o paraya değip değmeyeceğini kestiremediğimiz uygulamalar olabiliyor. Bazen 6-7 lira verdiğimiz bir uygulama telefonumuzun çöplüğünde buluyor kendini. İşte bunun gibi sıkıntılardan bizleri kurtaracak olan bir uygulama anlatacağız bugün sizlere.
Akıllı telefonlarımıza hergün yüzlerce yeni uygulama geliyor. Bu telefonları almamızdaki temel amaç marketlerindeki akıllı uygulamaları kullanabilmek. Ancak bu uygulamaların içlerinde ücretsiz olduğu kadar fiyat olarak fazla ve o paraya değip değmeyeceğini kestiremediğimiz uygulamalar olabiliyor. Bazen 6-7 lira verdiğimiz bir uygulama telefonumuzun çöplüğünde buluyor kendini. İşte bunun gibi sıkıntılardan bizleri kurtaracak olan bir uygulama anlatacağız bugün sizlere.

Uygulamanın adı "Günün Fırsatı". Marketteki ücretli olan uygulamalar zaman zaman ücretsiz duruma geliyor. Tabi bizim bütün gün elimizde telefonla 'bugün hangi oyun-uygulama beleş olmuş' diye dolaşma şansımız yok. Günün Fırsatı da tam burada devreye giriyor.Uygulamayı iOS ve Android cihazlarımıza ücretsiz olarak marketten indiriyoruz. Kullanımı son derece kolay olan uygulamanın tek bir ekranı var.  Karşımıza o gün ücretsiz olmuş olan uygulamayı getiriyor ve üst tarafta bulunan hemen indir düğmesinden markete yönlendiriliyoruz. Daha sonrasını anlatmaya gerek yok zaten.
 
Ayrıca uygulamanın bir diğer güzel tarafı üst kısımda bulunan toplam kazancımız. Bu şekilde cüzdanımıza kalan parayı da görmüş oluyoruz. Uygulamanın en alt kısmında ise promosyon kısımları yer alıyor. İnternet üzerindeki çeşitli fırsatları önümüze getiren bu bölümede göz atmakta fayda var.

Konuyu toparlamak gerekirse Günün Fırsatı uygulaması, marketimizdeki anlık ücretsiz hale gelmiş uygulamaları bizim yerimize takip ederek cüzdanımıza büyük bir katkı sağlıyor. Her gün yeni ve ücretsiz uygulamalardan haberdar olmak istiyorsanız Günün Fırsatı uygulamasını denemenizi tavsiye ediyoruz.
 
 "Günün Fırsatı" uygulamasını indirmek için:

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0