Her Zaman İşinize Yarayabilecek 5 Uygulama

1
0
0
0
0
Uygulamaların ne zaman nerede işe yarayacağı belli olmaz. O nedenle bu uygulamalara bir göz atmanızda fayda var.
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanıcıların istekleri farklı bir yolda ilerliyor. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren yaratıcı beyinler ise hiçbir masraftan kaçınmayıp farklı projelerle karşımıza çıkmayı başarıyor. 

Teknolojiyle aynı doğrultuda ilerleyen akıllı telefonlar da gündelik hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmişken üzerine eklenen uygulamalar da durumun üzerini sıvıyor. Bu haberimizde, nerede ne zaman işe yarayacağı belli olmayan 5 uygulamayı sizler için araştırdık. İşinize geleni listeden kendinize ayırın ve keyfinize bakın. 

 

 Busuu
2014'ün en iyi yabancı dil uygulaması seçilen Busuu içerisinde İspanyolca, Fransızca, Almanca, İngilizce, Rusça gibi belli başlı dilleri barındırıyor. Bu uygulamanın en güzel tarafı ise öğrenmek istediğiniz dili konuşan insanlarla canlı olarak iletişime geçip pratik yapabilmeniz. Daha birçok özelliği bulunan uygulama şuan için sadece Android ve iOS platformunda bulunuyor.
 
 indir

 

 Musixmatch
2013’ün en iyi uygulaması seçilen Musixmatch, kullanıcılara karaoke keyfi ne demek sorusunun cevabını veriyor. Windows Phone, iOS ve Android platformunda yer alan uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz.
 
 indir

 

 Kilonuzu Görüntüleyin
Uyguladığınız diyeti takip etmek ve gaza gelmek için ideal bir uygulama. Beden kitle endeksi ölçebilen, zaman içerisindeki ilerleyişinizi grafik yardımıyla size gösteren, günlük ortalama ne kadar kalori yaktığınızı analiz eden ve bunların dışında birçok özelliği içerisinde barındıran uygulama Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak yer alıyor.

 
 indir 

 No Crop for Instagram
Bu uygulama Instagramı aktif olarak kullanan çoğu kullanıcının ortak bir sorununa çözüm bulmak için geliştirilmiş. Çektiğiniz veya cihazınıza indirdiğiniz fotoğrafları kırpmaya gerek kalmadan Instagrama yüklemenizi sağlayan uygulamayı iOS ve Android platformlarından ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

 
 indir

 

 Mangary
Bu uygulama manga takipçilerine ilaç gibi gelecek. Geniş Türkçe arşivi ve en yeni manga serilerini içerisinde barındıran uygulama yalnızca Android platformunda bulunuyor.

 
 indir 


 


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0