Anneyi Aramayınca Telefonu Kilitleyen Uygulama!

1
0
0
0
0
Sharon Standiford isimli anne, çocuklarının aramalarına cevap vermemesine artık çok sinirlenmiş olacak ki, geliştirdiği bu uygulama ile ipleri eline almış!
Sharon Standiford isimli anne, telefonla çocuklarını sürekli aramasına rağmen cevap gelmeyince çareyi bu uygulamayı yapmakta bulmuş. Şimdi diyeceksiniz ki "yok artık, nasıl yapsın." Ama işte annelerin neler yapabileceği konusunda hiçbirimizin net fikrinin olduğunu zannetmiyorum. Neyse asıl konuya gelelim.

Sharon Standiford, bu durumdan artık o kadar rahatsız olmuş ki ne yapabileceği konusunda ilk başlarda fikri yokmuş. Daha sonra internetten araştırdığı kadarıyla bir uygulamanın nasıl yapılabileceği konusunda bilgiler edinmiş ve ortaya Ignore No More ismini verdiği uygulama çıkmış. 


 

 Uygulama nasıl çalışıyor?
 

Örneğin çocuğunuzu aradınız ama o telefonunuzu cevaplamak yerine meşgule attı. Bu sırada devreye Ignore No More giriyor ve çocuğunuzun telefonunu kitliyor. Çocuğunuz size telefonla geri dönüş yapana kadar cihazın birçok fonksiyonundan faydalanamayacağı için mecbur da olsa aramak zorunda kalıyor. Size geri dönüş yaptıktan sonra önceden belirlemiş olduğunuz şifreyi girerek telefonun tekrar açılmasını sağlıyorsunuz. 

Çocuklar için çok sinir bozucu bir uygulama olsa da, olaya empati kurup bakacak olursak anne/babamızın hiç de haksız olmadıklarını anlayabiliriz. 

Uygulama şu an Google Play mağazasında mevcut. Yaklaşık 2 dolara sahip olabileceğiniz uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0