KakaoTalk İnceleme

11
2
1
0
0
KakaoTalk İnceleme
Son dönemlerde WhatsApp’ın tahtını sarsmak isteyen birçok sohbet uygulaması ile karşılaştık; fakat aralarında birisi var ki buna ciddi anlamda çok yaklaştı: KakaoTalk Messenger
Son dönemlerde WhatsApp’ın tahtını sarsmak isteyen birçok sohbet uygulaması ile karşılaştık; fakat aralarında birisi var ki buna ciddi anlamda çok yaklaştı: KakaoTalk Messenger.

Bir Güney Kore firması olan Kakao’nun bir çok servisi bulunuyor. KakaoMusic, KakaoStory, KakaoGroup, KakaoPlace vs…. Fakat bizim dikkatimizi çeken anlık sohbet uygulaması olan KakaoTalk hizmeti. KakaoTalk, CNET tarafından dünyanın 1 numaralı sohbet programı seçilerek tüm dikkatleri üzerine topladı ve ayrıca Android platformunda en iyi geliştirici ünvanına da sahip. Ücretsiz ve de HD ses kalitesi ile sesli ve görüntülü görüşme yapabileceğiniz KakaoTalk, bunun yanı sıra Talking Tom ve Talking Ben gibi uygulamaları ile sesinizi değiştirerek eğlenceli konuşmalar da sağlıyor. Ayrıca, bir çok hareketli ya da hareketsiz ifade ile derdimizi rahatlıkla anlatabiliyoruz. KakaoTalk’ta birisini eklemek için telefon numarasını bilmemize gerek de yok, PIN numarası ile de bunu kolaylıkla yapabiliyoruz.
 


iOS, android, Windows phone, Blackberry gibi bütün akıllı telefonlarda kulanıma sunulan KakaoTalk’ın bir diğer önemli özelliği ise, konuşmaları şifrelemesi. Yani herhangi bir hacker saldırısında konuşmalar, yazışmalar çalınamıyor.

130 milyon gibi ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşan KakaoTalk ülkemizde henüz çok yaygın olmasada dünyada oldukça adından söz ettiren bir sohbet programı.
 
  KakaoTalk Uygulamasını İndirin
11
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
2
1
0
0