Meerkat, Android İçin Beta Sürümünü Yayınladı

1
1
0
0
0
iOS için canlı video yayını uygulaması olan Meerkat'ın Android için beta sürümü resmi olarak yayınladı.
Birkaç hafta önce, Twitter, Meerkat’a rakip olarak iOS platformu için Periscope adında kullanıcıların canlı yayın yapabildiği bir platform yayınlamıştı. Twitter, Periscope’u en yakın zamanda Android’te getireceğine dair açıklama yaptı. Fakat Meerkat, Periscope’tan önce davranarak Android için beta sürümünü yayınladığını açıkladı.

Meerkat’ın şu an için sadece beta versiyonu bulunuyor. Eğer beta sürümü denemek istiyorsanız aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak, açılan tweetteki formu doldurmanız gerekli. 
 


Android kullanıcıları için basitçe söylemek gerekirse, Periscope ve Meerkat canlı video yayını yapabileceğiniz birer uygulama. Video blogger'ları ve gezginler için gerçektende güzel olan bu iki uygulamayı önümüzdeki günlerde Android kullanıcıları da kullanabikecek. Bu yüzden çok merak etmiyorsanız, beta sürümü aslında çokta gerekli değil.

Tabii her şeyi canlı yayına çekmek bazen sağlıklı olmayabiliyor. Game Of Thrones’un yayıncı kuruluşu olan HBO dizinin bu uygulama üzerinden yayınlanmasından oldukça mutsuz. Belki ileri de yayın haklarından dolayı bu uygulamalar sıkıntı çekebilirler.

Kaynak: UberGizmo
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0