MX Player Artık Tüm Video Formatlarını Destekliyor

0
0
0
0
0
Android kullanıcılar arasında en çok kullanılan video oynatıcısı olan MX Player, aldığı son güncellemeyle tüm video formatlarını destekliyor.
Android platformunun en iyi video oynatıcılarından MX Player son güncellemesiyle beraber tüm video formatlarını destekleyebiliyor. 1.7.37 sürüme yükselen uygulama
3gp, avi, divx, f4v, flv, mkv, mp4, mpeg, mov, vob, wmv, webm, xvid gibi desteklediği codeclere eksik kalanları da eklereyek tüm codec türlerine sahip videoları izleyebilmenize olanak tanıyor.

Basit ve sade arayüzüyle rahat bir kullanım sağlayan uygulamada tam codec desteği almak için ücretsiz codec paketlerini seçmeniz gerekebiliyor. Kod çözücü ayarlarındanda bazı değişiklikler yapabilmenize de olanak tanıyan uygulama bu tarz tüm özellikleriyle en çok tercih edilen uygulamalardan biri oluyor.Türkçe dahil birçok altyazı dilini de destekleyen uygulama .sub .srt ve diğer altyazı formatlarını da destekleyerek altyazı sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Özellikle büyük ekranlı telefonlarda güzel bir video/film izleme keyfi sunan MX Player'ın ücretsiz ve ücretli iki versiyonu bulunuyor. Kısa süre önce Windows Phone platformuna da gelen uygulama WP kullanıcıları için de bu hoş uygulamayı kullanabilmelerine olanak sağlıyor.
 
 MX Player Mobil Video Oynatıcı İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0