Nike+ FuelBand Uygulaması Bilekliğe İhtiyaç Duymayacak

0
0
0
0
0
Popüler takip uygulaması Nike+ FuelBand, Healthkit’e entegre edildi. iOS uygulamasına gelen güncellemeyle birlikte uygulanacak olan yenilikle beraber artık bilekliğe ihtiyaç duyulmayacak.
Popüler takip uygulaması Nike+ FuelBand, Healthkit’e entegre edildi. iOS uygulamasına gelen güncellemeyle birlikte uygulanacak olan yenilikle beraber artık bilekliğe ihtiyaç duyulmayacak.

Yakından takip edenlerin bildiği gibi bu uygulamadan önce Fuelband’i kullanmak isteyen kullanıcıların bilekliğe sahip olması gerekiyordu. Önceleri iPhone 5S’ten sonraki iPhone modelleri adım sayabilme özelliğiyle birlikte geliyordu ve bu durum bilekliği satın almanın gereksiz olduğunu düşünen kullanıcılar üzerinde olumsuz etki yaratıyordu.  Ancak yenilik sayesinde Nike+ FuelBand, iOS 8’den sonuna kadar faydalanabilecek. Yeni gelen uygulama Healthkit uygulamasıyla entegre halde çalışacak ve Nike’ın diğer uygulamalarıyla sürekli bir alışveriş içerisinde olacak.Kullanıcıların olumsuz düşüncelerine tersine çevirmek isteyen Nike, bilekliğin zorunlu olmasından çok isteğe göre tercih edilmesini hedefliyor. Yapılan araştırmalara göre ise akıllı telefonların yaptığı ölçümler bilekliklerin yaptığı ölçümlere göre oldukça başarılı olmuş. Bu araştırmalara kulak tıkamayan Nike’ın FuelBand uygulamasına buradan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.       
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0