Flower Power H20 ile Bitkilerinizi Kontrol Edin

0
0
0
0
0
 Flower Power H20 ile Bitkilerinizi Kontrol Edin
Parrot tarafından üretilen ve CES 2015’te tanıtılan Flower Power H20, evde bitki yetiştirme konusunda kullanıcılarına farklı alternatifler sunuyor. Günlük olarak bakım gerektiren bitkilere zamanında ve yeterli miktarda su vermek gibi zor işleri akıllı telefon uygulaması sayesinde kolaylaştırıyor.
Parrot tarafından üretilen ve CES 2015’te tanıtılan Flower Power H20, evde bitki yetiştirme konusunda kullanıcılarına farklı alternatifler sunuyor. Günlük olarak bakım gerektiren bitkilere zamanında ve yeterli miktarda su vermek gibi zor işleri akıllı telefon uygulaması sayesinde kolaylaştırıyor.

Önceki modelin aksine üzerinde su haznesi bulundurabilen ve 2 litreye kadar olan şişelerle uyumlu olarak çalışabilen cihaz, veri tabanında 8.000 bitki çeşidi bulunduruyor. Böylece her türlü bitkiye uygun şekilde ve zamanında su verebilen cihaz, akıllı telefon uygulamasıyla senkronize olarak bitkinin sıcaklığını, nem oranını, aldığı güneş miktarını ve haznesinde bulunan su seviyesini kullanıcıya gösterebiliyor.

Bu yıl içerisinde piyasaya çıkacağı söylenen Flower Power H20’nin 6 ay pil ömrü var ve 3 haftalık otomatik sulama programı yapabiliyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0