Snapchat Hikayeleri Tek Bir Video Olarak Kaydedilecek

0
0
0
0
0
Snapchat’in 2014’te kullanıcıların beğenisine sunduğu en göze çarpan özellik hikaye oluşturabilme olarak gösterilebilir. Farklı video ve fotoğrafları birleştirerek yaratıcı hikayeler hazırlanmasına izin veren özellikte kullanıcılar, hikayede kullanılan fotoğrafları önceden teker teker kaydediyordu. 
Snapchat’in 2014’te kullanıcıların beğenisine sunduğu en göze çarpan özellik hikaye oluşturabilme olarak gösterilebilir. Farklı video ve fotoğrafları birleştirerek yaratıcı hikayeler hazırlanmasına izin veren özellikte kullanıcılar, hikayede kullanılan fotoğrafları önceden teker teker kaydediyordu. 

Farklı video ve fotoğrafların birleşmesinden oluşan hikayeler yeni güncelleme sayesinde akıllı telefona tek bir video halinde kaydedilebilecek. Snapchat’in bu adımı özellikte bulunan hataların düzeltilmesi dışında hikayeyi tek bir dokunuşla bütün olarak kaydedilmesine de olanak sağlıyor. Oluşturulan hikayenin içinde yer alan görsellerin gösterim süresiyse kullanıcıların keyfine bırakılmış.Uygulamanın en popüler özelliği olarak gösterilen hikayelerin gelişimi aslında pek sürpriz sayılmaz. Amerika merkezli bir teknoloji sitesinin haberine göre her gün ortalama 1 milyar hikaye kullanıcılar tarafından izleniyor.  

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0