SoundHound İçin Spotify Entegrasyonu Güncellemesi Geldi

0
0
0
0
0
Bilmediğimiz şarkıları bilmemizi sağlayan Shazam'ın ikiz uygulaması SoundHound'a Spotify entegrasyonu geldi.
Bilmediğimiz şarkıları programa dinleterek ya da mırıldanarak adını ve bilgilerini öğrenmemizi sağlayan ikiz uygulamalar olan Shazam ve SoundHound adlı iki uygulama her sektörde olan çekişmeleri de kendi aralarında yaşarlar. Bu çekişmelerin de yararlı sonucu olarak bu programlara gelen yeni özellikler de kullanıcıları mutlu eder. Örneğin artık bu uygulamalarda dinlettiğimiz şarkının sözlerini öğrenebilir, verilen youtube bağlantısı ile klibini izleyebiliriz. Hatta konum servisimize ulaşmasına izin verirsek eğer çevremizde en çok bu uygulamara dinletilen şarkılara bakarak bulunduğumuz yerde çalınan yeni şarkılara ulaşma imkanına da sahibiz.

İşte bu konuda bir adım öne çıkmak isteyen SoundHound uygulamasına Spotify listesine ekleme özelliği getirdi. Zaten her iki uygulamada olan Spotify'da dinle özelliğinin bir artı özelliği diyebileceğimiz seçenek olan Spotify Listesine Ekle özelliği ile programa dinletip bulduğumuz şarkıyı direkt olarak Spotify'daki bir listemize ekleyebileceğiz.


Bu özellik ne kadar artı olsa da SoundHound'un Shazam ile yarışı için bir yararı olur mu bilinmez ama bizler Spotify'da "Yeni Duyduğum Şarkılar" şeklinde bir liste açıp bu şarkıları listelemeye başlayabiliriz.

 
  SoundHound (Ücretsiz Versiyonu) İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0