Starbucks'ta Mobil Sipariş Dönemi Başlıyor

2
0
0
0
0
Starbucks'ta Mobil Sipariş Dönemi Başlıyor
​Geçtiğimiz ay sizlere Starbucks’ın sadece satış noktalarıyla sınırlı kalmayıp, siparişleri evlere kadar ulaştırmayı amaçlayan projesinden bahsetmiştik. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarını aralıksız sürdüren Starbucks, şimdi de uzun süre sırada bekleyen müşterileri için bir mobil uygulama geliştirdi.
Geçtiğimiz ay sizlere Starbucks’ın sadece satış noktalarıyla sınırlı kalmayıp, siparişleri evlere kadar ulaştırmayı amaçlayan projesinden bahsetmiştik. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarını aralıksız sürdüren Starbucks, şimdi de uzun süre sırada bekleyen müşterileri için bir mobil uygulama geliştirdi.

Mobile Order & Pay adı verilen bu sistemle birlikte iPhone kullanıcıları, Starbucks’a gitmeden önce verecekleri sipariş sayesinde sıra derdine düşmeden yiyecek/içeceklerini alabilecekler. (uygulama şimdilik iOS kullanıcıları için geliştirilmiş fakat muhtemelen Android ve Windows Phone kullanıcıları için de gelecektir)

Mobil uygulama üzerinden istediğiniz şubenin adresine kolayca erişerek siparişinizi verip, olası şube karışıklıklarına maruz kalmamış olacaksınız.

Bu uygulama şimdilik ABD’nin Portland kentinde test ediliyor ve muhtemelen 2015 yılının sonuna kadar tüm ABD’de kullanılmaya başlanacak.

Aşağıda uygulamanın tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0