Swarm’a Mesajlaşma ve Grup Sohbeti Özelliği Geldi

0
0
0
0
0
​Foursquare’ın yer bildirim uygulaması olan Swarm’a beklenen özellik nihayet geldi. Swarm’da bulunan “Planlar” özelliğini kaldıran şirket, yaptıkları son güncellemeyle uygulamaya mesajlaşma ve grup sohbeti özelliklerini ekledi.
Foursquare’ın yer bildirim uygulaması olan Swarm’a beklenen özellik nihayet geldi. Swarm’da bulunan “Planlar” özelliğini kaldıran şirket, yaptıkları son güncellemeyle uygulamaya mesajlaşma ve grup sohbeti özelliklerini ekledi.

Swarm’ın ürün yöneticisi Nick Burton, gelen güncellemenin birçok kullanıcı tarafından beklenilen bir özellik olduğunu belirtti. Kullanıcılar arasındaki yer bildirim paylaşımını ve etkileşimi arttırmak istediklerini belirten Burton, uygulamayı kullanan kişilerin özel ya da toplu olarak birbirlerine mesaj gönderebileceklerini söyledi.Kullanıcı mesaj gönderirken bulundukları konum da mesaja dahil olacak. WhatsApp’ta ya da Facebook’ta olduğu gibi gönderilen mesajları karşı tarafın görüp görmediği belli olacak. Ayrıca Swarm'ın en karakteristik özelliklerinden olan çıkartmalar da mesajlaşma esnasında kullanılabilecek.
 
Kaynak: TechCrunch TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0